Nechte na sebe dýchnout tradiční atmosféru Vánoc
2 min. čtení

Nechte na sebe dýchnout tradiční atmosféru Vánoc

S blížícími se Vánoci se do našich domovů i srdcí vplíží tradiční zvyklosti. Každá rodina má ty své specifické rituály, na které prostě nikdy nezapomene. Pak jsou zde však i takové, jejichž oblíbenost je takřka celorepubliková jako například ozdobený stromeček. O tuto symboliku se nenechá připravit žádný domov, kde se Vánoce slaví. Pokud bychom měli vyzdvihnout ještě další zvyklosti, určitě nezapomeneme na kapra s bramborovým salátem nebo na balení dárků.

Ještě jsme ale jednu tradici neuvedli a ta se také dost často objevuje ve vánoční výzdobě a tím je betlém. Jen málo kdo se může pochlubit přenádhernými vyřezávanými postavičkami, jejichž kouzlo nezná hranic. Pro jejich finanční nákladnost se však na trhu objevují i jiné, ekonomicky dostupnější alternativy. Proč se tedy pro jednu z nich nerozhodnout?

 

Betlém 3D i u vás doma

Nemusí to přeci být betlém za deseti tisíce plný úchvatného detailního zpracování. Tu pravou vánoční atmosféru dokáže navodit i na první pohled obyčejný papírový 3D betlém, jehož potenciálu si už všimlo na tisíce rodin před vámi. Jednoduchá forma skládačky nechá vzniknout prostorový dojem přicházejících zástupu lidí k malému Ježíškovi.

Tato tradice přináší radost nejen dětem, ale i dospělým již od 4 století po Kristu. V žádném Betlému nesmí chybět jesličky a podobizny třech králů. Pokud jste v loni na tuto tradiční symboliku opomněli, napravte to s dostatečným předstihem a kupte si první náznak předvánoční atmosféry ještě dnes v internetové prodejně Druchema za opravdu nízký peníz

 

3D betlém v nádherném provedení

Společnost Druchema zasadila do své rozsáhlé nabídky užitečných pomůcek, prostředků a příslušenství pro domácnost i skvělou předvánoční i vánoční výzdobu. Papírový 3D Betlém se tak stává již tradiční nedílnou součástí prodejní nabídky. Betlém je překrásně malovaný a navíc nestojí více jak několik málo desítek korun. Pro svou velikost se hodí jak do kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, tak i dětských pokojů.