Nejhorší kombinace? Děti, bláto a koberec!
5 min. čtení

Nejhorší kombinace? Děti, bláto a koberec!

Úklidem domácnosti jsem se nikdy moc nezabýval, většinou se o to stará manželka. Ale nedávno jsem musel řešit úklid víc, než by se mi líbilo. Koupil jsem manželce týdenní pobyt v lázních a měl jsem tak na starost domácnost a naše dvě děti ve věku 6 a 8 let. Nepochyboval jsem, že všechno hladce zvládnu a manželce jsem řekl, ať si o nás vůbec nedělá obavy a užije si pobyt.

Bez manželčiny přítomnosti jsem ale zjistil, jaká kvítka naše děti jsou. Z jejich divokých her jsem byl naprosto vyčerpaný. Nechtěl jsem riskovat vymlácení veškerého nábytku a poslal jsem je hrát si na zahradu.

Později jsem je volal domů k večeři. Bohužel jsem si neuvědomil, že venku bylo bláto. Zatímco jsem chystal večeři na stůl, děti si hrály ve svém pokoji. Po chvíli jsem se na ně šel podívat, jestli je všechno v pořádku. Ve dveřích jsem ztuhl hrůzou. Děti se v zabláceném oblečení válely po koberci a měnily jeho krémovou barvu na tmavě hnědou.

Tohle manželka nesmí vidět, blesklo mi hlavou. Po večeři jsem děti uložil do naší ložnice a celou noc jsem se věnoval čištění koberce. Ale jenom jsem špínu ještě víc rozmazal a zanesl hlouběji do koberce. S tímhle mi mohla pomoct jedině úklidová firma. Zavolal jsem A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Brno. Přijeli dopoledne, když byly děti ve škole. Za pomoci stroje s kartáči vnášeli do koberce chemii. Kartáče měly dlouhé štětinky, takže chemii dostaly všude a mohly ji pořádně rozkartáčovat mezi vlasy koberce. Po závěrečném odsátí všech nečistot byl koberec skoro suchý, ale ještě jsem ho nechal pár hodin doschnout.

Dopadlo to dobře, špína byla pryč a koberec vypadal perfektně. Manželce jsem nakonec všechno řekl. Byla ráda, že to už slyšela jen jako zábavnou historku a nemusela u toho být. A SERVIS doporučuji všem, zoufalým otcům především!

Ušetřete si práci s mytím oken a nechte si na ně aplikovat Nano impregnaci

Bydlíme za městem a náš dům stojí přímo před prašnou cestou, po které denně sice neprojedou stovky aut, ale už jich je zase dost na to, aby naše okna byla věčně špinavá. A mě už nebavilo jejich neustálé mytí. Jednou jsem navrhla manželovi, jestli bychom si na okna nenechali nanést impregnaci, aby s nimi nebylo tolik práce. Neměl nic proti. Tak jsem na internetu hledala firmu, se kterou už někdo měl nějaké pozitivní zkušenosti a našla jsem firmu A SERVIS LIPKA, výškové práce Brno, čištění fasád, mytí oken. Její pracovníci odvedli vážně skvělou práci. Okna se krásně lesknou a jejich impregnaci na sklo GlasProtect si nemůžu vynachválit. Okna se už prakticky nešpiní, a když se na nich nějaká špína objeví, tak ji stačí smýt proudem vody, což není žádná práce.

43407810 - vase with pink and red roses in a bright window

Zaměstnanci A SERVISU byli moc fajn, ochotní a velmi profesionální. Práce jim trvala jen chvíli a neměli jsme s nimi nejmenší problém, byli slušní a byla s nimi v pohodě domluva. A rozhodně během práce pracovali a neměli tendenci každých pět minut odbíhat na cigaretu, což už se nám u jedné firmy, která nám čistila koberce, stalo. Ale tady se s ničím takovým nesetkáte. Tímto můžu službu mytí oken Brno jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za podle mě ještě dostupnou cenu. Někomu by mohla připadat vyšší, ale vzhledem k okolnostem, že jejich služby jsou opravdu velmi kvalitní, tak si za ně s manželem rádi připlatíme. Super je, že nabízí i další služby, než jen mytí oken, což je určitě výhoda, protože teď už víme, od koho si příště čištění koberců máme objednat.