Nejlepší produkty v oblasti kloubní výživy
2 mins read

Nejlepší produkty v oblasti kloubní výživy

Při hledání optimálního a především vyváženého jídelníčku se majitelé zaměřuj výhradně na správný výběr suchého krmiva v podobě granulí. Kromě toho svým mazlíčkům dopřávají cenné produkty ze segmentu pamlsků. Zapomíná se však na to nejdůležitější a tím jsou doplňky stravy přinášející celou řadu potřebných minerálů, vitamínů a pestrou paletu živin. Máte doma aktivně založeného psa, nebo naopak zasloužilého seniora? Kloubní výživa pro psy je pro ně v takové situaci doslova nepostradatelná. Podívejme se na přední produkty od profesionálních veterinářů a zkušených chovatelů zároveň a poukažme si jejich dokonalé sestavení účinných látek. Každý pejsek potřebuje skrze stravu podpořit správný vývoj a léčit případné onemocnění.

Canvit Chondro

Výrobek Canvit Chondro je vhodný pro všechny typy psů s vahou nad 25 kilogramů. Slouží jako důsledná prevence před onemocněním pohybového aparátu a rovněž se zasluhuje o zmírnění a léčení projevů již propuklých nemocí. Jedná se o skvělý potravinový doplněk pro stárnoucí psy, se zvýšenou aktivitou i pro mazlíky trpící nadváhou. Potravinový doplněk Canvit představuje unikátní kombinaci bioaktivních látek a chondroprotektiv. Právě tyto specifické látky stojí za posílením chrupavky a zvyšují mechanickou odolnost kloubů.

 

Alavis MSM+Glukosamin sulfát

Tento vytříbený doplněk stravy je skvělým nástrojem pro zachování správné funkce vazů, šlach, kloubů a kostí. Výrobci jej doporučují malým štěňatům pro odpovídající růst a vývoj pohybového aparátu bez budoucích komplikací. Pravidelné užívání doplňků stravy pro psy vede ke spokojenému života nejen vašeho miláčka, ale i vás samotných. Alavis lze užívat i při onemocnění kloubů, kostí a svalových úponů. Je skvělým podpůrným prostředkem proti bolestem a zánětu. Podchyťte zdraví svého psa v raném stádu a naučte ho šťastnému a spokojenému životu.