Nenechte se vysávat úklidem podlahy. Jde to i snadno a rychle.
3 min. čtení

Nenechte se vysávat úklidem podlahy. Jde to i snadno a rychle.

Také máte pocit, že vaše podlahaje opravdu silný magnet na nečistoty? Drobečky i prach se množí rychlostí blesku, spadaných vlasů či chlupů tak za čtyři lidi nebo mazlíčky a když se něco má rozlít, vysypat či vytéci, tak je to vždy na podlahu. A vy aby byla podlaha opravdu čistá nejdříve berete do ruky vysavač a poté ještě mop. A mezitím vystřídáte několik kýblů, protože voda je vždy po několika minutách opět kalná. Tyto starosti už mohou být ale dávno pasé, protože existuje pomocník, který vám k dokonale čisté podlaze pomůže opravdu efektivně.

S AKU podlahovou myčkou Kärcher FC 7 Cordless totiž nemusíte vysávat před mytím podlah. Odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Jen si vezměte, kolik času tím ušetříte.

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. V hlavě podlahové myčky jsou umístěny vlasové filtry zajišťující bezchybné sbírání vlasů nebo chlupů. Když narazíte na zaschlou špínu, která jde hůře umýt, můžete použít funkci BOOST, ta si s ní jednoznačně poradí. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90°a čistit tak podlahy i pod nábytkem.

 

Údržba a čištění stroje

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a stisknutím 2 tlačítek po dobu 3 vteřin spustit funkci samočištění. Válce lze i prát v pračce na 60 °C a nádržku na špinavou vodu můžete vložit do myčky nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz