Veselé trenýrky jako ideální dárek

0

Darovat spodní prádlo někomu ze svých blízkých je vždy velmi ošemetné. Může se vám stát, že netrefíte přesně velikost, čímž si způsobíte velice nepříjemné chvilky, neodhadnete oblíbený materiál nebo narazíte při výběru barvy či střihu. Pro někoho je dostat spodní prádlo dárkem až urážkou. Pokud ale zvolíte správné spodní prádlo, může být takový dárek skvělým pobavením, prolomením ledů ve vzájemné intimitě, navíc i s praktickým přesahem. Všichni pánové vám totiž potvrdí, že trenýrek není nikdy dostatek.

Když už darujete trenýrky, vyberte nějaké neobyčejné

Když svého partnera obdarujete běžnými boxerkami, kterých má plnou skříň, patrně ho příliš neohromíte. Chcete-li, aby měl z takového dárku opravdovou radost, musíte sáhnout po netradičních modelech, jako jsou například trenýrky od české značky Styx.

Když se na chlapecké trenýrky Styx podíváte, je vám jasné, že se jedná o moderní pánské spodní prádlo. Již na první pohled vypadají pohodlně, zaujmou však především netradičním vzhledem plným barev, tvarů a různých vzorů. Možná by si nikdo nevsadil, že tato značka ozvláštňuje český trh se spodním prádlem již od devadesátých let. Začínala s pár kusy trenýrek a za ty dlouhé roky výroby byla inspirací dalším výrobcům, ať už vzhledově, použitým materiálem, střihem či cenotvorbou.

Veselé barvy a vzory

Základem těchto trenýrek je neobvyklý design. Vybrat si můžete z velkého množství barev v různých vzorech. Pokud hledáte jednobarevné, nevýrazné a nenápadné trenky, značka Styx patrně není pro vás. Není to ale pouze vzhled, čím se takové trenýrky pyšní. Kdyby nebyly dostatečně kvalitní, těžko by se na trhu udržely po tak dlouhou dobu.

Maximálně pohodlné díky bavlně a ověřeným střihům

Trenýrky Styx, mezi které patří i dětské spodní prádlo, se vyrábí ze stoprocentní bavlny, která je velmi příjemná na dotyk. Zároveň je pevná, nedočkáte se ani po opakovaném nošení a praní zmenšení velikosti či jiné změny tvaru. Bavlněné trenky jsou prodyšné, umožňují pokožce pod nimi dýchat. Nevýhody bavlny jsou delší doba schnutí po vyprání a sklony k mačkání. To jsou ale vlastnosti, které trenýrkám snadno odpustíte. Když už jsme zmínili praní, je třeba u něj dodržovat určitá pravidla. Samozřejmostí je třídění dle barev. Trenýrky pak ideálně perte na 30 °C a vyhněte se jejich sušení v sušičce. Za to se vám odmění dlouhou životností.

Kromě toho, že jsou bavlněné, přispívá k pohodlnosti trenýrek i jejich různé střihy. Podle zvyklostí a preferencí tak máte na výběr trenky, boxerky, slipy, a dokonce i šortky či kraťasy. Pokud chcete zajít ještě dále, vrhá se značka Styx i na pole dámského spodního prádla a veselých barevných ponožek.

Když se zeptáte jakéhokoliv muže, nejméně nepříjemnou věcí při nošení trenek je chvíle, kdy se jim takzvaně zaříznou. Tyto trenýrky tento problém řeší. Na jejich zadní části je přišitá látka navíc, tzv. pátý díl, který zabraňuje právě této zmiňované nepříjemnosti. Navíc jsou některé modely opatřené rozparkem, jenž umožňuje větší rozsah pohybu.

Veselé trenýrky pro celou rodinu

Když už se svého partnera rozhodnete takovými trenýrkami obdarovat, zkuste myslet i na celou rodinu. Styx nabízí speciální kolekce trenýrek pro páry. Díky jednotnému vzhledu spolu budete ladit, ať už budete trenky používat na běžné nošení či například na spaní. Mnoho intimnějších a důvěrnějších dárků, než jsou právě společné trenýrky, pro sebe a svého partnera jen tak nevymyslíte.

Kromě dámského a pánského sortimentu se veselé trenky vyrábí i v dětské variantě. Pro děti, které mají v barevném a netradičně vypadajícím oblečení zálibu, je tak takové spodní prádlo naprosto ideální.