Nevíte jak obléci své dítě na podzim? Co takhle softshellové oblečení?
3 min. čtení

Nevíte jak obléci své dítě na podzim? Co takhle softshellové oblečení?

Přechodová období na jaře a na podzim jsou pro rodiče vždy noční můrou. Zatímco ráno je ještě velmi chladno, odpoledne se leckdy můžeme vyhřívat na sluníčku jen v lehkém tričku a svetříku. Obléct za takových okolností dítě do školy či do školky je často nadlidský výkon – buď je mu ráno zima nebo se odpoledne nepříjemně zpotí. Ani oblékání více vrstev tzv. na cibulku nic neřeší, protože kam se hřejivými svetry a mikinami po vyučování? Vždyť aktovky zdaleka nejsou nafukovací.

Moderní technologie přinášejí revoluci v mnoha směrem a ani oblast módy není výjimkou. Tzv. funkční materiály si dokáží s rozdíly teplot velmi dobře poradit a ochrání tak děti před nepříjemným prostydnutím nebo propocením. Se zvyšující se oblibou je navíc jejich cena stále příznivější, takže dnes může softshellovou bundu nebo kalhoty pořídit svému potomkovi každý rodič.

Kvalitní oblečení odolné proti všem rozmarům počasí nabízí značka Wolf. Jejich hlavním heslem je pohodlí a komfort. Použité materiály jsou vodoodpudivé, prodyšné, velmi odolné a jednoduché na údržbu (často je stačí otřít pouze vlhkou textilií). Zároveň nebrání dítěti v pohybu a naopak je podporuje v jejich aktivitách.  Nyní je IN oblečení, které jim dovoluje být dětmi a nijak je neomezuje v jejich nápadech a činnostech.

 bundy-eshop-wolf

Softshellové bundy a kalhoty Wolf jsou dostupné ve dvou variantách.

·            síťována podšívka se skvěle hodí od jara do podzimu

·            fleecová podšívka zahřeje vaše dítě spolehlivě při chladném podzimu i   při mírné zimě

Vybrat si můžete z mnoha barevných kombinací a typů střihů. Pokud radši preferujete vyfleesované šusťáky Wolf, tak jste na správném místě.

Kdo měl dítě ve školce, tak jistě ví, že tepláků není nikdy dost. Kromě tepláků Wolf zde najdete i české bavlněné tepláky pro holky i kluky.

Kolekce Slim padne i velmi štíhlým holčičkám, kterým jiné tepláky padají.

Tepláky z kolekce Chlumačka  mají obšitou dírku z vnitřní strany, díky níž pohodlně vyměníte nebo utáhnete gumu v pase. Vybrat si můžete buď tepláky do gumy nebo s volnou nohavicí.

softshellova-kalhoty-wolf

Nakupování online na Eshop-wolf.cz se bát nemusíte, každý kus oblečení je přesně změřen a popsán a pokud si přesto nebudete svým výběrem jistí, můžete využít e-mailovou nebo telefonickou zákaznickou podporu.

Udělejte svým dětem radost a kupte jim také licenční oblečení z Německa s obrázky Frozen, Cars, Star Wars, Minnie a mnoha dalších za velmi příjemné ceny.  

Pokud už vaše děti nejsou školkového věku a netouží po licenčních motivech, tak se podívejte na juniorskou řadu, která nabízí rovněž široký výběr.