Ostrá pětka Orava CKS-7

0

Každodenní přípravy obědů i večeří pro hladové strávníky mohou být občas časově i psychicky náročné. Každá žena, která touží svým blízkým zajistit zdravou a vyváženou stravu a pravidelné stravovací návyky ví, že vybavení a zařízení kuchyně dokáže přípravu pokrmů ulehčit nebo naopak ztížit.  Důležité je nejen rozmístění spotřebičů a celkové uzpůsobení pracovní desky. Každá žena či muž, má jiné nároky, jak na prostor, tak na vybavení.

Každopádně při vybavování kuchyně není prostor na kompromisy.  Osobní vkus a preference každého kuchaře se samozřejmě mohou lišit, ale každý bez výjimky potřebuje k ruce přístroje a nástroje, které budou vždy perfektně fungovat, nebudou zdržovat ani přichystávat nemilá překvapení. Jedni z nejpotřebnějších a současně nejběžnějších pomocníků, kteří jsou v kuchyni opravdu nepostradatelní, jsou nože. Zároveň ale také dokážou práci pořádně zkomplikovat, pokud nejsou dostatečně ostré či nepřilnavé. Rázem se z přípravy pokrmu stane boj, který vás zdrží a vyčerpá. Výsledkem bývá nervozita hladových strávníků či připálená večeře.

Orava_CKS7

Mistři kuchaři proto pro každodenní vaření i vysokou gastronomii sázejí při výběru svých pomocníků na jistotu – rychlost, přesnost a spolehlivost. Taková je také „ostrá pětka“ v dárkovém balení – sada pěti nožů Orava CKS-7. Každý z nich je vyroben z jediného kusu vysoce kvalitní nerezové oceli s ergonomicky tvarovanou rukojetí z tvrzeného plastu, což zaručuje vysokou pevnost, pohodlnou manipulaci a maximální bezpečnost i při kouscích hodných mistra chirurga. V setu tak můžete najít tři 20 cm nože na porcování, chléb a maso, 12 cm univerzální nůž i speciální 9 cm nůž na loupání. Prodává Orava za 578,-Kč.

www.orava.eu