Prožijte sen o krásných vlasech! Kérastase to dokáže!
3 mins read

Prožijte sen o krásných vlasech! Kérastase to dokáže!

Sníte celý život o krásných vlasech, které budou zdravé, plné síly a široko daleko bude vidět jejich lesk? Závidíte ženám, které takové vlasy mají? Tak vám něco povíme! Byla jednou jedna značka Kérastase a ta tohle vše dokáže! Výsledky uvidíte hned po první aplikaci. Jak je to možné?

ker2 (1)

Francouzský luxus na počkání

Vlasová kosmetika Kérastase se zrodila ve Francii. Jak jistě víte, tak ta nejkvalitnější kosmetika pochází vždy z Francie, země luxusu. Kérastase přes více než 50 let patří ke špičce v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Ztělesňuje ženskost, luxus, modernost a jedinečnost. S Kérastase bude každá žena krásná, sebevědomá a jedinečná. Zažijte okamžitou proměnu svých vlasů, Kérastase splní i ty nejnáročnější požadavky vašich vlasů.

ker2 (2)

Péče pro každý typ vlasů

Všechny výrobky Kérastase jsou dermatologicky testovány a každý z nich je zaměřen na specifický vlasový problém. Kérastase je řešení na míru. 12 vlasových řad se zaměřuje na barvené a melírované, poškozené, suché, vypadávající, mastné, přírodní a mnohé další typy vlasů. Trápí-li vás lupy, citlivá a svědivá pokožka, tak to řešte! A zbavte se těchto nepříjemných problémů navždy!

ker3

Zlatá řada Elixir Ultime

Luxusní zlatá řada Elixir Ultime patří k nejoblíbenějším. Již na první pohled vás zaujme svým nádherným balením, které vaši koupelnu krásně rozzáří. Elixir Ultime obsahuje vzácné oleje z pracaxi, arganu, kukuřičných klíčků, díky kterým jsou vlasy vyživeny, posilněny, září oslnivým leskem a jsou plné života. Ihned po aplikaci poznáte rozdíl. Doporučujeme vyzkoušet olejíčky Elixir ultime, to je blaho!

ImageHandler (2)

Zatočte se suchými a zcitlivělými vlasy

Se suchými a zcitlivělými vlasy bojuje bílo-oranžová řada Nutritive. Okamžitě vyšle do vlasů vyživující bombu, která dodá vlasům pořádnou vzpruhu. Po zimě jsou vlasy suché a citlivé, dodejte proto vlasům jarní očistu. Silné a hrubé vlasy by měli sáhnout po vlasové masce, jemnější vlasy volí lehkou péči v podobě kondicionéru.

ImageHandler (14)

A kde všechny tyhle vlasové kouzelníky seženete? My jsme si vybrali na e-shopu Parádivka.cz, který je specialista právě na značku Kérastase. A co nás teda fakt baví je, že při nákupu nad 1000 Kč máme dopravu zdarma.

pink_logo