Overlock Brother – ideální šicí stroj pro profesionální výsledky
3 min. čtení

Overlock Brother – ideální šicí stroj pro profesionální výsledky

Domácí šití, vyšívání, pletení a háčkování se v posledních letech těší obrovské popularitě napříč všemi generacemi. Chcete se i vy pustit do tvorby originálních oděvů? Pak byste si měli pořídit takový šicí stroj, který si poradí se všemi druhy materiálů a zastane nejrůznější úkony.

 

Žádné ruční šití

Možná si říkáte, že pro občasné šití jistě postačí standardní šicí stroj. Koupě toho nejlevnějšího a nejobyčejnějšího na trhu ale budete s největší pravděpodobností litovat, jakmile dojde na začišťování, ozdobné lemy, sešívání okrajů nebo stříhání. Tohle všechno budete muset dělat ručně a ušetřené peníze vás budou stát drahocenný čas. Navíc se vám těžko podaří dosáhnout toho, aby vámi vytvořený model vypadal jako zakoupený v obchodě. Šicí stroje s overlockem odvedou tuto práci čistě a spolehlivě za vás. Jsou neocenitelné především při práci s úpletovým textiliemi a jakýmkoliv pružnějším materiálem, kdy zajistí dostatečnou pružnost stehu a na látce tak nebudou utíkat oka.

 

Řezací plotry pro originální tvorbu

Skvělým pomocníkem každé švadlenky, která se pokouší o něco nového a originálního, je stroj obdobný tiskárně, tzv. řezací plotr. Kreativní práce nejen s látkou, ale i s papírem se s ním stane doslova hračkou. Unikátní řezací plotry Brother ScanNCut jsou vybaveny scannerem, takže vám umožní vybrat jakoukoli předlohu, vzor naskenují, vytvoří a vyřežou jeho obrys. Nelíbí se vám v původní velikosti? Můžete jej libovolně zvětšit či zmenšit pomocí přehledného displeje s intuitivním ovládáním. Materiálům, do nichž lze vzory vyřezávat, se meze nekladou. Stroj si poradí s papírem, různými látkami včetně džínoviny, použít lze i nažehlovací či samolepící fólii.

 

Nakupujte značkový šicí stroj bezpečně

O výhodách značkových overlocků by se dalo mluvit nekonečně dlouho, uveďme proto jen ty nejdůležitější. Na prvním místě stojí spolehlivost, kvalitní konstrukce a dlouhá životnost, což jsou vlastnosti, které požadujeme od každého dražšího výrobku. Pokud se přece jen pokazí, naleznete dostatek servisních míst a náhradní díly budou vždy k dispozici. Renomovaný výrobce poskytuje na overlocky samozřejmě dostatečně dlouhou záruku, takže zamezíte zbytečným výdajům. Nakupujte proto značkové výrobky pouze v ověřených e-shopech, jakým je ESHOP BROTHER. Ten na našem trhu zprostředkuje šicí techniku celosvětově proslulé japonské společnosti Brother s.r.o., která představuje naprostou špičku ve svém oboru.