Tílka a trika unosíte celoročně
3 mins read

Tílka a trika unosíte celoročně

Triček a tílek není nikdy dost. Jenže zatímco v teplých měsících je oblékáme třeba denně, v zimě je možná zbytečně odkládáme na dno šatníku. Přitom skvěle poslouží celý rok. Pánská a dámská tílka seženete v mnoha barvách, střizích a z příjemného materiálu. Vyberou si zastánci romantických modelů i jednoduchých sportovních kousků.

 

Tričko – základ šatníku

Jednoduchá dámská a pánská trička krátký rukáv spolu s těmi bez rukávů patří k základům šatníku. Neměla by chybět nikomu z nás, nosit se dají jak na sport, tak třeba i do práce. Záleží na konkrétním kousku a na jeho zkombinování.

 

Nebojte se barev

Pánská a dámská trička krátký rukáv v černé barvě se najdou v každé skříni. Co ale další barvy? Nebojte se jich! Základní kousky doplňte těmi barevnými, ať už s nápisy a obrázky, nebo i bez nich. V létě obecně saháme mnohem častěji po barevných kouscích než po zbytek roku.

 

K upnutému triku volnější spodek a naopak

Platí, že ke zdobenějšímu svršku vypadá lépe střídmý spodní díl, aby outfit nepůsobil přeplácaně. K upnutému tričku vypadá lépe volnější spodek a naopak. Samozřejmě, tato nepsaná pravidla nelze brát striktně, záleží na konkrétní kombinaci.

 

Tílka jako spodní vrstva outfitu

Dámská a pánská tílka, především ta přiléhavá, skvěle poslouží jako spodní vrstva outfitu v chladných dnech. V různých barevných variantách je kombinujeme s mikinami, dalšími tričky, saky a svetry. Vrstvení může být zábava a zahřeje. Navíc je to ohromně praktické: vešli jste z chladu do vytopené místnosti? Svlékněte svetr a buďte uvnitř jen v pěkném tílku! Ostatní vám to budou závidět. Svršky ochotněji odložíme, budeme-li mít pod nimi pěknou spodní vrstvu.

 

Mám na tílko postavu?

Poněkud spekulativní částí oblečení mohou být pánská tílka, jelikož ne každý muž se na jejich nošení cítí. Vyžadují pěknou, sportovní postavu a pokud možno vypracovaný hrudník i paže. Stydíte se v tílku? Může to být dobrou motivací, proč na sobě začít trochu „makat“ a připravit se na další sezonu.