Co v nás vyvolávají naše oblíbené vůně?
3 min. čtení

Co v nás vyvolávají naše oblíbené vůně?

Vůně, které nás obklopují, jen málokoho nechají zcela netečným. Hledáme v nich mnohé od příjemných vzpomínek na dětství, přes okamžité povzbuzení až po nevyčerpatelný a všudypřítomný zdroj naší inspirace a kreativity. Přírodní vůně navíc dokáží příznivě ovlivňovat naše psychické i fyzické zdraví. Zabývá se tím dokonce celý obor, známý jako aromaterapie.

Za účinnými vůněmi ale nemusíte do přírody. Je to sice dobrá volba, ale v našich podmínkách si jen těžko užijete šťavnatou vůní kokosu, podmanivé aroma vanilky nebo příslib něžné vůně exotické guavy. A čichat k fialkám v zimě je snad možné jen v pohádce o dvanácti měsíčcích. A co tedy s tím?

Vůně PartyLite pro každý den

O přírodních vůních se hodně mluví, ale jen málokdo ví, jak by měly skutečně vypadat. Samotné přírodní extrakty nestačí, musí být kombinovány i se 100% nezávadnými a bezpečnými nosiči, umožňujícími jejich dlouhotrvající rozvoj a udržitelnost. Až se budete příště rozhlížet, co vložit do svého nákupního košíku, zapátrejte po těchto faktorech:

  • použití kvalitních rostlinných olejů
  • esence těch nejkrásnějších vůní
  • 100% parafín, díky němuž svíčka vyhoří beze zbytku
  • bavlněný knot bez olovnatého plíšku (jen takový totiž zhasne bez čpavého černého kouře)
  • speciální obal, z něhož se vlivem tepla neuvolňují žádné škodlivé látky

Nabídka kamenných obchodů bohužel takovému kvalitnímu zboží příliš nepřeje. Ale pokud zapátráte na internetu, určitě brzy narazíte na značku PartyLite. Její odborníci se na tvorbu nádherných vůní z přírodních zdrojů specializují už dlouhou řadu let a ne nadarmo patří ke světovým lídrům vonného trhu.

Jednotlivé vůně i jejich charakteristiky velmi podrobně znají, takže si nepotřebují pomáhat žádnými umělými berličkami, pečujícími o plnost, výdrž nebo samotný rozvoj vůně. Produkty PartyLite jsou díky tomu bezpečné i pro malé děti, alergiky či domácí mazlíčky.

Vstupte i vy do světa, kde vanilka je skutečně vanilkou, a kde se levandule pěstuje přímo u těch nejlepších francouzských farmářů trvale udržitelným způsobem. Vpusťte PartyLite do svého života a staňte se poradkyní či hostitelkou. Uspořádejte pro své přátele párty, seznamte je s báječnými a neopakovatelnými vůněmi a jako bonus získáte okamžitou trvalou slevu minimálně 20% na každý nákup, včetně dalších bonusů a benefitů. Pro více praktických informací kontaktujte odborníka na slovo vzatého – paní Alenu Fedorovou 775 178 802, alena.fedorova@seznam.cz.