Perfektní dárek pro každého pejskaře – handsfree vodítko
2 mins read

Perfektní dárek pro každého pejskaře – handsfree vodítko

Potěšit zavilého pejskaře něčím krásným, originálním a praktickým zároveň není vůbec jednoduché. Obvykle už všechno má a stopadesátý psí hrnek nebo tričko s rádobyvtipným nápisem ho už nejspíš nepotěší. Letos ale máte šanci pořídit svému tatínkovi, kamarádce nebo partnerovi revoluční novinku, kterou ve sbírce docela jistě ještě nemá.

Vždycky je vzrušující objevovat nové věci a nejinak je tomu i v oblasti aktivit podnikaných společně se psími společníky. Běh se psem nebo jízda na kolečkových bruslích jsou stále populárnější a kombinace čtyřnohých a dvounohých sportovců jsou na cyklostezkách i polňačkách vidět celkem často. Všechny dvojice mají ale jednu vadu. Buď není jejich čtyřnohá polovička dostatečně zabezpečená, protože běží takříkajícíc navolno, nebo se naopak dvounohý běžec musí omezovat s vodítkem v ruce nebo s vodítkem přivázaným v pase, které ho navíc nepohodlně ohýbá do luku.

 

Vyřešte společné aktivity jednou provždy

My vám chceme představit kompromis, který zajistí bezpečí každého psa a zároveň uvolní jeho majiteli ruce. Je jím revoluční handsfree vodítko lishinu, které stačí připnout na zápěstí. V principu jde vlastně o klasické samonavíjecí vodítko, doplněné o praktickou pohotovostní brzdu, která funguje stejně jako bezpečnostní pásy v autě. Stačí trhnout rukou a brzda se okamžitě aktivuje.

Moderní vodítko lishinu můžete samozřejmě používat i jako klasické vodítko nebo ho kamkoliv připnout. Je dostupné ve třech variantách. Vodítko Lishinu Light Rock se hodí pro menší psy a kočky do 8 kg váhy, Lishinu Original je určeno pro majitele psů střední váhy a Lishinu Bungee si díky pružnému lanku poradí i se psy, kteří mají sklony k tahání nebo nečekaně odskakují.

Další rozměr dárku dodává vodítku Lishinu i sada barevných vyměnitelných krytů, díky kterým lze vodítko perfektně sladit s jakýmkoliv oblečením nebo doplňky. Je zkrátka krásná, funkční i praktické. Jaký dárek by si mohl pejskař více přát?