Personalizovaná móda je odpovědí na náš jednotvárný životní styl
3 mins read

Personalizovaná móda je odpovědí na náš jednotvárný životní styl

Máte dost módy kterou vidíte nejen na sobě, ale i na kamarádkách ve škole, kolegyních v práci a všude kolem sebe? Máte možnost být originální a vybrat si jedinečné kousky personalizovaných doplňků, co podtrhnou váši osobnostl. Společnost Skinzone™ přináší na český trh novinku, která hýbe světem módy. Tedy doplňky v malých sériích, vyrobených a dokončených vždy podle vašeho přání. Jak vysvětluje ředitel společnosti Skinzone , Petr Svoboda: „Díky tomu, že se společností Skinzone máme dlouhodobou zkušenost s tím, že zákazníci chtějí originální kryty na mobilní telefony. Stejně tak jsme si v zahraničí i u menších výrobců zde v České republice ověřili, že velké nadnárodní řetězce neposkytují zákazníkům to, co momentálně hledají nejvíc. Tedy unikátní a originální módní kousky a doplňky. Rozhodli jsme se nabídnout jim , co jinde marně hledají. Tedy možnost ovlivnit, jak budou jejich oblíbené kousky pro denní nošení vypadat. Navíc podle průzkumů, které máme k dispozici, se bude personalizace módy dále zvyšovat a my chceme být u toho a to v rámci celého trhu EU. Již nyní přicházíme s novou technologií, díky které umožníme ženám nosit originální model za příznivou cenu. Navíc dáváme každé ženě možnost splnit si vlastní sen – stát se alespoň na chvíli módní designérkou.

A nově si pod hlavičkou Skinzone můžete koupit doplňky z té nejluxusnější italské kůže. Obal na knihu, cestovní pas, ikonickou Tote kabelku a další novinky, které jsou jedinečné potisky měst, která milujete, kde jste se poprvé zamilovala i která toužíte navštívit.

Precizně zpracované kožené doplňky jsou přesně tím krásným dárkem, který vás potěší. Navíc, pokud si vyberete, nebo navrhnete vlastní motiv. Více hledejte na www.skinzonefashion.com a www.skinzone.cz (ochranné kryty s vlastním designem, personalizované doplňky).

Informace najdete na této stránce: https://we.tl/5zcLFqiuA4

 

Informace o společnosti Skinzone

Společnost Skinzone se výrobě ochranných fólií , skel Screenshield a dekorativních ochranných krytů na telefony věnuje už více než pět let. Při nákupu originálních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek,nebo grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu několik dní. Cena dekorativních skinů je závislá na typu zařízení, na které jsou použity, u mobilních telefonů se cena základních skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč. Ochranné kryty na mobilní telefony jsou technologickou novinkoua a cena začíná na 499 Kč.

Ochranné fólie Screenshield™ (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield™ standard nebo Screenshield™ Tempered Glass) , která snadno ochrání všechna vaše zařízení s dotykovým displejem , nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních a elektronických zařízení. Vše najdete na: www.skinzone.cz , www.screenshield.com