Halloween a strašidla na hraní

Blíží se Halloween a děti se těší na spoustu masek, strašidelných hrůzáků a strašení. Některé děti si na Halloween nazdobí pokojíček a pak jim na oknech strašidýlka visí ještě na Vánoce. Strašidla děti baví.

Co kdyby si děti postavily vlastní strašicí hrad nebo strašidelný kočár plný kostlivců? Nad cimbuřím může létat drak plivající plameny, po ochozu se bude procházet bílá paní a z temné věže odletí hrabě Drákula. Vytvořit něco takového a postavit to se svými dětmi doma se na první pohled může zdát náročné. Proto si Pritt připravil speciální sady Pritt Crafting Kits.

S novými kreativními sadami Pritt Crafting Kits Monsters dokážou děti postavit strašidelná místa, se kterými si pak mohou hrát a klidně se i bát. Strašidelný Drákulův hrad je plný upírů, po cimbuří se prochází bílá paní a ve sklepě vedle rakví bydlí kostlivec. Maketu hradu a postaviček si děti dokážou velmi snadno složit a slepit a vytvořit tak 3D hrad, se kterým si pak mohou hrát.

Pritt Crafting Kits Monsters není ovšem jen Drákulův hrad, do hradu můžete dojet strašidelným kočárem plným duchů. Děti mohou složit i ohnivého draka a létat s ním po pokoji nebo loď plnou duchů, kterou přepadla mořská příšera. Kreativní sady obsahují vystřihovánky a lepidla, která pro celou scénu děti potřebují. Se slepenými Pritt Crafting Kits si pak děti mohou hrát a vymýšlet si různé příběhy.

Zakoupíte v Makro. Doporučená MO cena 95 Kč

www.pritt.cz