Plavky 2018 – jak být letos u vody trendy?
2 min. čtení

Plavky 2018 – jak být letos u vody trendy?

I když nám jaro sotva nesměle klepe na dveře, módní návrháři mají už o tom, co bude IN za pár měsíců, docela jasno. Chcete-li na pláži nebo u bazénu skutečně zazářit v souladu s nejnovějšími hity na módních molech, určitě by vám neměly uniknout tyto kombinace a styly.

 

Nebojte se pestrých barev

Pokud něčemu letošní rok nepřeje, tak je to unylost a vizáž šedivých kancelářských myšek! Všude to doslova hýří barvami (stačí si vzpomenout na kontroverzní kolekce korejské návrhářky Kaimin), a ani plavky nejsou výjimkou.

  • Sázka na kontrast: Horní díl plavek odlišný od toho spodního, a to nikoli střihem, ale spíše barvami. Kousky, které vypadají, jako byste je sešili nebo poskládali ze dvou různých modelů – tak přesně takové to letos v létě bude.
  • Osvědčené zvláštnosti: z minulých kolekcí se pak v kurzu stále drží plavky neonové, metalické nebo puntíkované.

 

V hlavní roli pohodlí

Na tento aspekt letos kladou důraz dámské i pánské kolekce. Nemusíte se mořit s miniaturními kousky látky, zakrývajícími sotva to nejnutnější. Zapomeňte na minimalismus a dopřejte si potřebný komfort se vším všudy!

 

Dvoudílné plavky jsou stále hitem

Nic nedokáže vykouzlit tak svůdnou ženskou siluetu jako právě dvoudílné plavky. V e-shopu Luxusnipradlo.cz si můžete vybrat hned ze čtyř jedinečných typů:

  • klasické dvoudílné plavky se zavazováním za krkem
  • bandiny (plavky bz ramínek)
  • tankini (horní díl tvoří top)
  • push-up provedení

A stejně pestrá je i nabídka kalhotek. Ať už vám vyhovují tanga, bokovky, brazilky neb formující kousky s vysokým střihem, vždy si pro sebe najdete to správné řešení, jež vám bude po všech stránkách vyhovovat a ukáže vaši postavu v tom nejlepším světle.

Objevte trendy pro dámské i pánské plavky 2018 v e-shopu Luxusnipradlo.cz a využijte akčních cen ještě před zahájením sezóny! První horké letní dny vás tak zaručeně nepřekvapí!