Pořiďte dětem kvalitní školní aktovku nebo batoh!

0

Každý školák i student se po prázdninách vypraví do školy mnohem raději, když bude mít opravdu skvělou školní výbavu. Konec prázdnin je pro mnohé nepříjemný, končí období volnosti, koupání, táborů i bezstarostných her a začínají každodenní povinnosti. Ti, co už mají alespoň první ročník za sebou, se sice těší na kamarády, ale stejně pociťují jistý smutek. A pokud děti nastupují na novou školu, není nervozita nijak výjimečná. Často neznají budoucí spolužáky, a pokud se jedná o prvňáčky, je pro ně škola naprosto novou zkušeností, kterou znají jen z doslechu. Měli bychom tedy udělat maximum pro to, aby docházku zahájili spokojeně a v dobré náladě.

 

Pohodlná školní aktovka potěší prvňáčky i větší školáky

Pokud máme doma školáka, nejpozději koncem srpna začínáme s nakupováním školních pomůcek. A napilno máme zejména u prvňáčků, těm totiž musíme pořídit úplně vše. Naprostým základem je školní aktovka nebo školní batoh, nesmí chybět ani penál, aktovka, přezůvky, láhev na pití a celá řada dalších pomůcek. Nechceme přece, aby se náš malý školáček cítil hned první den vyčleněný kvůli nevhodné výbavě. A pozornost bychom neměli upírat ani starším dětem. I ony si přece zaslouží dostatečný komfort.

 

Je lepším řešením školní aktovka nebo batoh?

Školní aktovka nebo školní batoh by v první řadě měly být anatomicky tvarované a pohodlné. Rozhodně také musí odpovídat přáním školáka. Nejlépe uděláme, když necháme svému novopečenému školáčkovi vybrat ten pravý mezi batohy pro prvňáčky. Děti totiž potřebují pro zdravý vývoj anatomicky tvarované popruhy i vyztužená a polstrovaná záda. Školní batohy a aktovky pro prvňáčky značky Bagmaster jsou provedeny tak, aby splňovaly požadavky Státního zdravotního úřadu. A v nabídce jsou i školní sety, které zahrnují veškerou potřebnou výbavu.