S bateriovým koštětem se moderní čarodějce létá (po domě) nejlépe
2 min. čtení

S bateriovým koštětem se moderní čarodějce létá (po domě) nejlépe

Moderní doba si žádá moderní řešení, a proto se moderní čarodějky mohou těšit z bateriového koštěte od Kärcheru, které nabízí efektivitu a dlouhou výdrž. Což oceníte zejména při letu, ale rozhodně i při úklidu.

Správná čarodějnice potřebuje řádné reprezentační a výkonné košťátko, které rozhodně nezklame během letu, ale ani při jiných čarodějnických pokusech, jako je například úklid. Pokud doma chcete před velkým letem ještě vykouzlit čistou domácnost, pamatujte, že existuje pomocník, který se natěšeně chvěje, aby pomohl nést těžké čarodějnické břímě.

Moderní bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky čištění. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

A v náš velký čarodějný den seženete moderní bateriové košťátko za pěknou cenu –  1 560 Kč.

www.karcher.cz