S micelárním gelem od Ziaji se odlíčíte i ve sprše!
2 mins read

S micelárním gelem od Ziaji se odlíčíte i ve sprše!

Před několika lety způsoby micelární vody na kosmetickém trhu doslova revoluci. Výrobci se však ani zdaleka nezastavili jen u jedné varianty, proto si dnes můžete dopřát například dvoufázové micelární vody nebo gely, v nichž jemné micely odstraní i odolné nečistoty a make-up.

Micelární vody jsou mnohem víc, než jen pomůckou při odličování. Ano, umí si poradit i s voděodolnou řasenkou, aniž by pleť podráždily, ale zároveň ji čistí i do hloubky a celkově tonizují. Takže pokud micelární vodu ještě nemáte, tak s chutí do drogerie. A pokud chcete něco víc, pak vsaďte na hustý micelární gel.

 

Expresní péče, když nemáte čas

Nejspíš to také znáte – ve sprše se jen otočíte na podpatku a už míříte do postele! A make-up? S tím si bude muset poradit obyčejná voda! Za takovou péči vám však pleť rozhodně nepoděkuje. A právě proto přišla polská značka kosmetiky Ziaja s praktickým micelárním gelem s pumpičkou. Inspirovala se přírodou, takže jemné struktuře gelu dominují výživné a uklidňující složky máty a okurky.

Potěší vás báječnou vůní, obsahem kyseliny laktobiové přívětivé k pokožce i, jemnou pěnou, po níž na vaší pokožce zůstane dlouhou dobu velmi příjemný pocit svěžesti.

 

Okurka a máta pro vaši pleť

Díky svému složení se micelární gel Okurka a máta od Ziaji hodí pro každou pleť. Doplnit ho můžete komplexní řadou péče zahrnující tělové mléko, enzymatickou gelovou masku či krém anebo tonik pro mastnou pleť.

Kosmetika Ziaja existuje na trhu již více než 20 let. Nabízí produkty bohaté na přírodní složky a přitom dbá na udržitelnost všech svých produktů a neustále přívětivou cenu pro koncového zákazníka. Podlehněte jejímu kouzlu i vy a dopřejte své pleti péči, kterou si skutečně zaslouží! Vyberte si svou ideální řadu hned teď na stránkách Ziaja.cz.