Šetrnější porod díky gelu Dianatal
2 min. čtení

Šetrnější porod díky gelu Dianatal

Porod je pro mnoho žen strašákem a nezáleží přitom na tom, jestli se do podobného dobrodružství vydávají poprvé, nebo už mají doma malé děti. Obávají se především příliš dlouhého a bolestivého porodu. Naštěstí moderní medicína si umí s obojím velmi dobře poradit.

Masáž hráze a konzumace lněných semínek již žádnou rodičku nezaskočí. Často ale netuší, že mohou hladkému porodu napomoci i jinak a to přímo během první doby porodní.

 

Bojíte se bolesti? Omezte tření!

Když se děloha otevírá a hlavička dítěte začíná sestupovat do porodních cest, začnou tu působit mocné třecí, síly které mohou při nedostatečné produkci přirozeného maziva značně ztížit a zpomalit porod. Plodová voda často odteče příliš brzy a tělo její promazávací funkci často nedokáže ničím jiným nahradit, zvláště je-li rodička v horší fyzické kondici nebo se potýká se stresem. Ale porodnický gel Dianatal s tím dokáže účinně pomoci.

Za objevem tohoto kluzkého zázraku stojí vědci ze Švýcarska. Podle výzkumů a klinických studií zkracuje Dianatal vaginální porod přibližně o 30% a značně přispívá k jeho hladkému a bezbolestnému průběhu. Je prevencí proti poporodním zraněním (natrhnutí hráze nebo vaziva porodních cest) a celkově zajišťuje šetrnější porod. Mnohé pozitivní zkušenosti čerstvých maminek to potvrzují, i když je třeba pamatovat na to, že každý porod je čistě individuální záležitostí.

Nebyly pozorovány žádné nepříznivé účinky gelu Dianatal pro matku ani dítě. Aplikaci navíc zajišťuje lékař nebo sestra a dochází k ní během vypuzovací fáze porodu několikrát, aby byl maximálně podpořen její hladký průběh. Pokud se obáváte porodu a chcete se zbavit svého strachu a zároveň udělat něco dobrého pro sebe i vaše dítě, doporučujeme porodnický gel Dianatal. Spolehněte se na svou intuici a vyberte to, co se vám osobně zdá pro hladký průběh porodu nejlepší.