Školáci i předškoláci mají rádi Školáka

0
Schoolboy in classroom

„Mamíííííí, už mi došel školák.“ To byla první věta mého malého syna, kterou mě přivítal, když jsem se vrátila z práce. Co s těmi lepidly dělá? Hned jsem ale tuto otázku vzala zpět, když mě chytl za ruku a táhl mě do pokojíčku. Ani jsem se nestihla nadechnout. S otevřenou pusou jsem zírala na stěny jeho pokoje. Všude na stěnách byla přání k mým narozeninám a můj malý hrdě třímal téměř půlmetrovou papírovou kytku, kterou pro mě udělal. Jsem drsňačka, ale tohle mě dostalo. Musím mu koupit nového Školáka.

Dětská fantazie dokáže zpracovat neuvěřitelné věci a vytvořit úžasné projekty. Proč nevyužívat netradiční materiály? Například šupinky ze šišek, nebo korek, nebo listí, nebo dřevo, či kůži? Stačí mít dost fantazie, dobré barvy a kvalitní lepidlo a školáci i školačky mohou tvořit. A hlavně – motivaci.

Kdo je, co je „Školák“?

S tímto malým pomocníkem dokážou děti obrovské věci. Bílé tekuté lepidlo Pritt školák si školáci i předškoláci oblíbili díky tomu, že s ním slepí, na co si vzpomenou, od papíru, přes karton, textil, kůži, polystyren až po kov či korek. Šikovná stěrka umožňuje pohodlné nanášení i na větší plochy. Obrovské obrazy či nástěnky z různých materiálů, hrady nebo města, ale i farmy, či maňásky, to vše dokážou děti vytvořit s Pritt Školákem.

Navíc ani maminky se bát nemusí, když ti nejmenší si Školákem natřou tričko nebo se přilepí k ubrusu, snadno jej vyperete i na nízké teploty, takže, žádný strach. Se Školákem to vyhrajete i Vy.

Doporučená MO cena 75g balení je 33 Kč

www.pritt.cz