Školka, které můžete důvěřovat a vaše děti se do ní budou těšit
2 min. čtení

Školka, které můžete důvěřovat a vaše děti se do ní budou těšit

Pro téměř všechny rodiče je péče o děti naprostou prioritou. Tomu úplně rozumíme a na skutečnost máme stejný názor. Maxíkova školka Tábor vznikla pro všechny, kterým záleží na lidském přístupu, kvalitní a promptní komunikaci a na vysoce kvalitní péči o děti, jejich vzdělávání a pohybových aktivitách. Maxíkova školka nabízí také péči o batolata od 12 měsíců.

Co Maxíkova školka nabízí

Jestliže hledáte školku, která poskytne více, než „jen“ hlídání Vašich ratolestí, tady jste na správném místě. V prvé řadě je nutno říct, že na kvalitě personálu, který o Vaše děti pečuje, vzdělává je a tráví s nimi čas při sportovních aktivitách, si vysoce zakládáme. A protože si vážíme nejenom nejmenších, kteří školku navštěvují, ale také našeho personálu, stanovili jsme nízký počet dětí, které se v jednotlivých skupinách nachází. Díky tomu se jim můžeme věnovat na 100 % po celý den a Vašim dětem se zároveň dostává maximální možné pozornosti.

Kromě toho, že praktikujeme unikátní program pro rozvoj dětí čítající skvělé aktivity, které děti baví, fungujeme také jako anglická školka Tábor pro děti, kde se budou moci naučit základům cizího jazyka tak, aby jim v dospělosti byla komunikace v angličtině bližší a přirozenější.

Výhody pro rodiče

První nespornou výhodou, kterou Maxíkova soukromá školka nabízí, jsou otvírací hodiny, v průběhu kterých se o Vaše děti s radostí postaráme. V Táboře jsme tu pro vás od 6:30 do 17:00. Pokud však budete čas od času, abychom se dětem věnovali už od 6. hodiny ranní či do 18. hodiny večerní, po předchozí domluvě je to možné. Školené v Maxíkově školce činí 4 000 Kč, strava a hygienické potřeby činí 2 000 Kč. Za celkovou částku 6 000 Kč je možné navštěvovat školku / jesle 5 dní v týdnu do rána do odpoledne. Je Vašemu dítěti 12 měsíců? Výborně! V tom případě nás můžete kontaktovat na našich webových stránkách.