Přihlaste děti do oblíbených soukromých jeslí či školky v Brně
3 min. čtení

Přihlaste děti do oblíbených soukromých jeslí či školky v Brně

Cílem většiny rodičů je pečovat o děti tak, aby vyrůstaly zdravě a dostalo se jim co možná té nejlepší výchovy. Na tyto důležité aspekty dbá také pedagogický a zdravotnický personál v soukromých jeslích a školce nedaleko brněnského centra. Nabízí individuální přístup nejen pro děti, ale také pro rodiče, což může být velkou výhodou pro zvládání pracovní docházky v klidu a bez zbytečných stresů.

Výhody jeslí a školky Beránek

První výhodou, která souvisí s pohodlnou dopravou dítěte do školky či jeslí, je poloha. Soukromá školka a jesle Beránek sídlí nedaleko centra Brna, kde je možné dostat se pohodlně autem, ale také městskou hromadnou dopravou.

Školka otevírá už v 7 hodin ráno. To je naprosto ideální čas na to, chcete-li s příchodem do školky dítko svléct, rozloučit se s ním a pohodlně se dopravit do práce. Ani vyzvedávání většinou neprobíhá ve stresu. Školka je otevřena až do 16:30 odpoledne.

Děti jsou stravovány kvalitními potravinami. Na svačinku je podávána ovocná přesnídávka, následuje oběd bohatý na důležitý živiny a co se týká jídla, den je zakončen odpolední svačinkou. Dítko tedy bude dobře nasyceno a přečká až do vámi připravované večeře.

Beránek funguje nejen jako školka, ale také jako jesle. Do jeslí jsou přijímány děti již od 6 měsíců a v případě spokojenosti a zájmu o školku vám bude nabídnuto jejich přednostní umístění.

Čemu se děti budou moci naučit

V naší školce dbáme na individuální přístup a víme, že každé dítko baví něco jiného. Nabízíme proto rozmanité kroužky, jako je například plavání, lyžování, tenis, tanec, výtvarná výchova či základy jógy. Vaše dítko bude moci nahlédnout na princip každého kroužku, a nakonec si vybrat, co ho zajímá.

Jak to funguje se školkovným

Ceník je rozdělen podle počtu dní, které budou děti školku navštěvovat. Je zcela na vás, zda budete potřebovat „pohlídat“ celý týden, či jen některé dny v týdnu. Vyhovíme vám také v případě, že budete potřebovat péči o dítko jen několik hodin. Co všechno školkovné zahrnuje se dočtete na internetových stránkách.