Smart hodinky mohou být elegantní
2 mins read

Smart hodinky mohou být elegantní

Klasické ručičkové hodinky už dnes nosí málokdo. Většině lidí zdobí ruku hodinky digitální, častokrát sportovní či chytré, případně kombinace obojího. Nosí je pánové i dámy. Také po takových toužíte?

Když si smart hodinky vybírají muži, obvykle je zajímají především všechny ty chytré funkce. Ženy zase hledí zejména na design. Dobrou zprávou je, že i chytré hodinky mohou vypadat pěkně.

Jaké hodinky se hodí na jemnou dámskou ruku?

Samozřejmě jsou ženy, které si potrpí na vyloženě sportovní hodinky, které prostě vypadají jako sportovní hodinky. Není na tom nic špatného, pokud žijete sportem, klidně je noste.

Jestli patříte spíše do té kategorie, která hledá elegantní doplněk, jejž je možné si vzít i do kanceláře, možná se vám zalíbí spíše nenápadnější fit náramky.

Co vypadá opravdu dobře?

Jaké vlastnosti přemění obyčejné hodinky dotykové na elegantní kousek hodný vašeho šatníku? Velkou roli samozřejmě hrají barvy. Velmi pěkně na ženách vypadají světlé odstíny, jako jsou bílá, jemně růžová či třeba béžová.

Žensky působí jakékoliv vzory květin, které mohou být vyobrazené například na ciferníku. Důležité je zmínit, že dámské smart hodinky mají obvykle možnost nastavit si na displej cokoliv, co se vám líbí, takže pozadím můžete ovlivnit výsledné vzezření hodinek.

Zároveň si dejte pozor na správně vybraný pásek. Vyvarujte se sportovních silikonových náramků, zvolte raději nějaký jemnější, například s děrováním.

Kolik takové hodinky stojí?

Vyberete-li si hodinky od nejznámějšího výrobce, připravte si třeba i deset tisíc korun nebo více. Pokud nehodláte nosit na ruce desetitisíce, klidně sáhněte po hodinkách od méně proslulé značky. Nemusí být nutně špatná, třeba jen u nás není až tolik známá. Příkladem mohou být hodinky výrobce Carneo. Kolem dvou tisíc korun pořídíte velmi dobře vybavené kousky, co krásně vypadají.