Softshellové oblečení nyní i pro nejmenší děti
2 mins read

Softshellové oblečení nyní i pro nejmenší děti

Paní Zima se opět hlásí o slovo plnými doušky, to ale není důvodem k tomu odepírat si uklidňující a zdraví prospívající procházky v přírodě. Pokud si ale nechceme z takovéto kratochvíle přinést rýmu nebo další komplikace, musíme se spolehnout na kvalitní a funkční materiály, které zajistí, že budeme po celou dobu v teple a v pohodlí.

Softshellové oblečení je pro to jako stvořené. Je stejně nepromokavé jako mnohem známější šusťák, ale mnohem prodyšnější, takže podporuje odvádění tělesné vlhkosti a brání propocení a pocitu chladu. Navíc odolá i silnému větru. Neprofoukne, jak by řekly naše babičky. Pro chladné období roku je pak ideální softshell kombinovaný na rubové straně s fleecem, který skutečně zahřeje a navíc je velmi příjemný při kontaktu s pokožkou.

 

Softshell od Adom vyhovuje i těm nejnáročnějším nositelům

Nepříznivé počasí dává nejvíce zabrat nejmenším dětem. Regulace tělesné teploty je náročná a citlivá pokožka navíc na řadu materiálů reaguje podrážděním. Kvalitní softshell ale těmito nešvary netrpí. Na Adom.cz navíc můžete zakoupit i oblečení a doplňky pro nejmenší děti. Novinkou jsou například softshellové zateplené botičky – capáčky, které zahřejí vaše děti například v nosítku, kočárku nebo autosedačce. Navíc se snadno oblékají i udržují a na nožičce díky rafinovanému střihu skutečně drží.

Výstřižek

Skvělá je také nabídka ochranných kapes na nošení dětí a široký sortiment oblečení pro větší děti s nezbytnými reflexními ochrannými prvky a v pestré paletě barev. Využijte možnosti upravit oblečení pro vaše dítě přesně na míru zcela zdarma. Prodloužit nohavice nebo zúžit pas není v e-shopu Adom.cz žádný problém.

TIP: Objednejte si praktické nepromokavé návleky na boty, vhodné i do sněhu, které ochrání před promočením nohavice malých i velkých outdooráků. Díky zipu na boku se opravdu snadno nasazují a praktické gumičky s brzdičkou zaručí, že zůstanou na svém místě tak dlouho, jak bude třeba.