Staňte se profesionální blogerkou
2 min. čtení

Staňte se profesionální blogerkou

Řada žen nastartovala díky šablonám Webnode vlastní úspěšné projekty. Jedním z nich je i soutěž MAMAblog roku, kterou založila Michaela Červená Švestková. S šablonou Webnode se jí podařilo spustit známou soutěž pro blogerky, které se věnují tématu mateřství. 

Na začátku byl blog babybistro.cz, který si Michaela Červená Švestková založila pomocí jednoduché šablony Webnode. A pak se zrodil nápad, uspořádat soutěž jen pro „MAMAblogerky“, které v soutěžích neměly vlastní kategorii. „Z malé akce, kterou jsem dělala i v zájmu toho, že jsem dřív měla také MAMAblog a věděla jsem, že maminky-blogerky nemají kde soutěžit, se stala respektovaná soutěž mezi influencerkami i značkami,“ vysvětluje svou motivaci Michaela Švestková Červená.

 

Do čtvrtého ročníku MAMAblogu roku se přihlásilo na 190 blogerek, které se věnují těhotenství, rodičovství, dětem. „Počet přihlášených narostl každým rokem zhruba o 20 procent, stejně jako počet hlasů. V loňském – třetím ročníku – přišlo na 44 tisíc platných hlasů! O soutěž je stále větší zájem, značky chápou význam influencer marketingu a líbí se jim, že se mezi MAMAblogerky mohou dostat jinou formou. Populární jsou mezi značkami i extra soutěže pro influencerky, letos chceme otevřít speciální testovací kluby pro maminky a ještě víc zapojit partnery,“ prozrazuje své plány Michaela Švestková Červená, zakladatelka MAMAblogu roku (a dnes už i BEAUTYblogu roku). Díky této soutěži si můžete splnit svůj sen a nastartovat dráhu profesionální blogerky.

 

Vytvořte si vlastní web a rozjeďte úspěšný projekt  

V průběhu pár minut si velmi jednoduše vytvoříte zdarma vlastní webovou stránku na www.webnode.cz. Stačí se zaregistrovat, vybrat vhodný název, design, barvu a písmo jednotlivých částí textu a vlastní web máte na světě. Podělte se o zážitky a fotky s rodinou a přáteli, kterým stačí poslat link přes email nebo telefon. Svůj web můžete dokonce zamknout a povolit přístup pouze registrovaným uživatelům.