Strašidelné hraní
2 min. čtení

Strašidelné hraní

Bojíte se rádi? Bububu, po cimbuří se prochází bílá paní, na návštěvu přilétá Drákula a kočár ze záhrobí přiváží další strašidelné hosty. Toto jsou jen dvě ukázky strašidelných novinek Pritt Crafting Kits.

Když je za okny zima a sychravo, drží špatné počasí naše ratolesti doma a ty se nudí. A to je snad ta nejhorší věc, která může nastat. Počítač a televize ale nejsou tím nejlepším řešením. Nudící se děti dokážou z bytu nebo domu během pár minut udělat kůlničku na dříví. Proto je potřeba dětem připravit lepší kreativní zábavu, která navíc rozvíjí jejich fantazii, učí je trpělivosti a zručnosti. Co když ale nejste úplně nejšikovnější? Žádný problém, Pritt má recept.

Receptem na nudící se dítě jsou Nové kreativní sady Pritt Crafting Kits Monsters. S nimi děti dokážou vytvořit prostředí a věci, se kterými si pak mohou hrát a klidně se i bát. Strašidelný Drákulův hrad je plný upírů, po cimbuří se prochází bílá paní a ve sklepě vedle rakví bydlí kostlivec. Maketu hradu a postaviček si děti dokážou velmi snadno složit a slepit a vytvořit tak 3D hrad, se kterým si pak mohou hrát.

Pritt Crafting Kits Monsters není ovšem jen Drákulův hrad, do hradu můžete dojet strašidelným kočárem plným duchů. Děti mohou složit i ohnivého draka a létat s ním po pokoji nebo loď plnou duchů, kterou přepadla mořská příšera. Kreativní sady obsahují vystřihovánky a lepidla, která pro celou scénu děti potřebují. Se slepenými Pritt Crafting Kits si pak děti mohou hrát a vymýšlet si různé příběhy.

Doporučená MO cena 95 Kč

www.pritt.cz