Už jste navštívili růžového medvěda?
2 mins read

Už jste navštívili růžového medvěda?

Hledáte útulné a příjemné místo, kde si můžete v klidu vychutnat šálek lahodné kávy či ochutnat nejrůznější dobroty i s těmi nejmenšími ratolestmi? Máme pro vás tip na dětskou hernu, kde si lze užít chvilku pohody a zároveň hravě zabavit svá dítka.

Tentokrát se nevypravíme za medvědem do lesa, nýbrž do dětské herny třeba na kávu a koláč do pražského Café Pink bear. Nemůžete netrefit: Na fasádě domu uvidíte růžového medvěda, a když pak vstoupíte, vaše děti už jen tak nebudou chtít odejít domů. Dětská herna s kavárnou se rozkládá na 100m2 rozdělených do 3 sekcí podle věku. Vyřádit se tu mohou už ty nejmenší rošťáci, kterým je herna především určená. Ty jistě ocení velké množství hraček, se kterými se mohou volně ve všech částech pohybovat. Jejich doprovod zase uvítá obří mantinely uvnitř s balónky a skluzavkami, vedle kterých si může u stolku vypít nějaký nápoj či sezobnout něco z pestré nabídky kavárny. Na výběr je třeba výborný jablečný koláč nebo palačinky na sladko. K snědku malí návštěvníci jistě ocení čerstvé nebo klasické toustíky pro děti. Kavárna nabízí jak studené, tak teplé nápoje (čajíky Harney & sons, káva a horká čokoláda od La Boheme cafe). Na baru mimo to najdou ti nejmenší kubík water. V místě je možné zakoupit i velmi oblíbenou kapsičku kubík do ručičky a drobné mlsky.

Provoz herny funguje od pondělí do pátku, o víkendech se děti přichází vyřádit na dětské oslavy. Nabídku dětských oslav dle párty balíčku naleznete na webu Café Pink bear. Oslavu lze připravit i na míru se vším, co k oslavě patří podle vlastních přání a potřeb (prostor/zábava/balónky, dekorace/catering – lze volně kombinovat).

Café Pink bear najdete v ulici Branická 26/4 Praze 4 – Braník. Adresu už znáte a cesta k nám vede buď MHD bus 196,197,170 výstup u staré pošty, tram 3,17 přístaviště nebo autem podle navigace:).

Těší se na vás tým růžového medvěda!