Vánoce na draka? Dejte se na únik!
2 mins read

Vánoce na draka? Dejte se na únik!

Sváteční dny období Vánoc a nového roku sice přináší zasloužené chvíle odpočinku od práce, shonu a kolidujících termínů zakázek, období s sebou nese ale i další úskalí. Těmi bývá nenadálá přemrštěná péče maminek, babiček, manželek, přítelkyň i milenek, která dokáže ve své nejintenzivnější podobě pěkně potrápit.

Ruku na srdce, zná to asi každý z nás. Z vysněného volna, které chceme strávit kombinací lenošení a zábavy, která nás baví, se stává čas nucených návštěv tetiček do desátého kolena a konzumace přemíry jídla a sladkostí, kterými nás drahé polovičky neustále zahrnují a vyžadují nonstop pochvaly za to, jak se jim povedly. Den, dva, tři to člověk nějak vydrží, ale čeho je moc, toho je příliš.

 

Utečte do podzemí

Že jsme udeřili hřebíček na hlavičku? Přetéká i vám pohár svaté trpělivosti? Dejte se na únik. Úniková hra vás přivede na jiné myšlenky a vlije do žil novou energii. Ocitnete se ve světě fantazie, kde reálné starosti neexistují. Bude vám hezky a dobře. Budete sami sebou.

Úniková hra Praha má pro vás připraven scénář plný úkolů, který vás vtáhne do děje. Čekají na vás šifry, indicie, hádanky, logika a nečekaná pointa, o jejímž finále rozhodnete vy. Šedesát minut ohromujícího dějství, které budete vnímat všemi svými smysly, vás vtáhne do sci-fi příběhu, který vám bude říkat „pane“.

 

Vyčistíte si hlavu

Escape game Praha mívají velice realistický základ, což umocňuje napětí a emoční prožitek hráčů. Výsledný dojem navíc korunuje naturalistické prostředí, v němž se jednotlivé scénáře odehrávají. Únikovka Upíří hrobka, Doupě neřesti a Maphia, které se vhodné jen pro dospělé účastníky, disponují fantastickými kulisami v podzemí, imitující středověkou časomíru i praktiky.

Všechny hry jsou určeny pro naprosté začátečníky i pokročilé hráče. Zkusit jednou je rozhodně nestačí. Jejich opakování umocňuje zážitek a zvyšuje schopnost improvizace i obratnosti. Šikovný únikář dokáže převést nejen samotné scénáristy, ale má „svatý klid“ i od svého okolí v reálném světě.