Ve Znojmě myslí i na děti, velikonoční pobyt v hotelu Prestige si opravdu užijete
2 mins read

Ve Znojmě myslí i na děti, velikonoční pobyt v hotelu Prestige si opravdu užijete

Ještě nedávno byl luxusní hotelový pobyt s malými dětmi v závěsu naprostou utopií. Personál se na nejmenší návštěvníky díval skrz prsty a rodiče místo zaslouženého odpočinku byli nuceni své ratolesti neustále kontrolovat ostřížím zrakem. To už je dnes naštěstí minulostí.

 

Velikonoční pobyt s dětmi

Ještě předtím, než se rozhodnete trávit velikonoční svátky v hotelu spolu s dětmi, ujistěte se, že právě ten váš je „baby friendly.“ Některé hotely si totiž udržují zkostnatělé zvyky i dnes. Hotel nakloněný návštěvníkům z řad dětí to obvykle uvádí už na svých internetových stránkách. Na velikonoční pobyty láká rodiče na dětské hřiště nebo herničku, speciální malý bazén nebo profesionální služby hlídací agentury.

Rodiče si mohou užívat ve vířivce nebo parní sauně a o potomky se zatím postará školený personál, o velikonočním víkendu klidně i tematicky. Pro děti tvořivé dílničky a pro vás báječný odpočinek. Nezní to přímo báječně? Tak přesně takhle to umí ve znojemském hotelu Prestige.

hotel-prestige-znojmo8

 

Velikonoční pobyt na Jižní Moravě

Pokud se chcete nechat hýčkat a máte kladný vztah k vynikajícím moravským vínům, bude velikonoční pobyt v hotelu Prestige přesně tím pravým pro vás. Čekají vás tři dny naplněné pohodlím, klidem, dobrým jídlem, příjemnými wellness procedurami a to vše bez starostí o vaše děti. Ty si vezme na starost školený personál. Připraví jim program, ze kterého si děti odnesou nejenom skvělé zážitky, ale také vlastnoručně vyrobené velikonoční dekorace.

Moderně vybavené aquacentrum patří mezi nejvyhledávanější místa pro relaxaci ve Znojmě. Najdete tu bazén s protiproudem, masážní lavice s vodopádem nebo dnovou trysku pro tu nejlepší masáž nohou. Potěší i vířivka jacuzzi a bazének pro vaše malé vodníky. Nezklame vás ani ubytování, které zabezpečují komfortně zařízené pokoje s vlastní koupelnou a WC, kabelovou televizí a dobře zásobeným minibarem. Nechte se letos rozmazlovat a užijte si Velikonoce v klidu a v pohodě!