Velikonoce v Jižních Čechách ve znamení odpočinku a relaxace
2 mins read

Velikonoce v Jižních Čechách ve znamení odpočinku a relaxace

Kdybyste mohli letošní pomlázku za něco vyměnit, za co by to bylo? Pokud za úžasné wellness procedury, příjemné prostředí hotelu a vynikající jídlo, tak určitě čtěte dále. Máme totiž pro vás několik báječných tipů.

 

Místo velikonočního shonu zasloužený odpočinek

Potřebujete po zimě načerpat nové síly nebo byste si rádi zavzpomínali na loňský vynikající pobyt v příjemném prostředí lázní? Kvalitní odpočinek těla i mysli ale už dávno není doménou jen lázeňských zařízení. Velikonoční pobyty s wellness tématikou nabízejí už i leckteré hotely, jejichž zázemí je s tím lázeňským srovnatelné.

Oslavte letos Velikonoce trochu jinak. Bez otravného úklidu, vyčerpávajícího pečení mazanců a nekonečné přípravy nadílky pro koledníky. Dovolte sobě i své rodině načerpat nové síly a vyberte si některý z luxusních velikonočních pobytů, díky kterým strávíte blížící se prodloužený víkend opravdu neopakovatelně. Pravou sváteční atmosféru nasajete v lázeňském městečku Bechyně v Jižních Čechách, které je plné historických památek a muzeí, která často připravují na velikonoční svátky doprovodný tematický program.

Hotel-Panska-silvestr

 

Prožijte letošní Velikonoce aktivně v hotelu Panská

Běhání s pomlázkou určitě patří mezi tradiční pobídku k jarnímu pohybu, ale bohatá nabídka vodácké a pěší turistiky nebo cykloturistiky vaše tělo určitě přivítá mnohem více. V hotelu Panská to moc dobře vědí. Jejich velikonoční pobyt obsahuje kromě bohatého jídelníčku se slavnostním menu také reflexní masáž chodidel, zapůjčení trekingových a golfových holí, mapu Bechyně a okolí a vstup na driving range spolu s 50 volnými míčky.

Ubytováni budete v komfortních útulně zařízených pokojích s rustikálním nábytkem s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a minibarem. Hotel Panská je také vyhlášený tradiční českou kuchyní a příjemnou letní terasou. Jeho poloha přímo na náměstí tvoří ideální výchozí bod pro výlety i osvěžující večerní procházky.