Ven každý den, aneb kam dnes vezmete svoje děti?
3 min. čtení

Ven každý den, aneb kam dnes vezmete svoje děti?

Děti nejsou malí dospělí. Neocení knihovny, nákupní centra ba ani kavárny, pokud v nich zrovna není zábavný dětský koutek. Zato venkovní hřiště, to je jiná. Rozmanitost herních prvků je téměř nekonečná a zdroje inspirace a zábavy, které poskytují, nevyčerpatelné. Navštivte stránky největší databáze dětských hřišť v ČR a najděte si ta nejlepší ve svém okolí nebo třeba všude tam, kam se chystáte na výlet.

Venkovní hřiště se dětem jednoduše líbí. Stabilní a bezpečné prvky ve veselých barvách je zbavují přímého dozoru rodičů, jež se obvykle usadí na nejbližší lavičce, a dovolují jim hrát si zcela podle svých představ a přání. Jedno a to samé hřiště se ale časem omrzí, ať už bylo prvotní nadšení z jeho návštěv jakékoli. Změna je život a to platí i o dětských hřištích.

 

Kde hledat ta nejlepší hřiště?

Dobrým zdrojem informací a tipů bývají ostatní rodiče, ale co když zrovna nikoho v okolí neznáte nebo plánujete výlet do jiného města? Pak vám skvěle poslouží český web Ven Každý Den. Můžete zde vyhledávat hřiště podle lokality nebo dostupných interaktivních prvků. Miluje vaše dítě skluzavku, lanovou pyramidu nebo třeba lezeckou stěnu? Pár jednoduchých kliků vás nasměruje přesně tam, kam potřebujete.

Využít můžete i přehlednou a snadno ovladatelnou mobilní aplikaci, která vám umožní objevovat nová dětská hřiště takříkajíc přímo v terénu. Je k dispozici pro všechny běžné platformy (iPhone, Android i Windows mobile) a díky mnoha spokojeným uživatelům získala pro letošní rok nominaci na Mobilní aplikaci roku 2017!

Vyzkoušejte ji i vy. Mobilní aplikace Ven každý Den je k dispozici zcela zdarma a kromě venkovních hřišť v ní můžete vyhledávat i herny a další dětská centra určená pro deštivé a nevlídné dny (to samé platí i pro webové stránky). Nedovolte svým dětem zažít nudu a vezměte je každý den tam, kde je to bude opravdu bavit. Poznají nová místa a nové kamarády, a vy také určitě nepřijdete zkrátka. Vždyť maminek, co si rády popovídají o radostech i strastech dětství, je na takovým místech vždycky dost!