Nejčastější plastické operace
4 min. čtení

Nejčastější plastické operace

Plastická chirurgie, jako medicínský obor je jednou z mnoha vymožeností moderní doby, která nám pomáhá vyřešit naše estetické problémy, které v nemalé míře mohou negativně ovlivnit i naši psychiku. Nejste spokojeni s tvarem vašeho nosu nebo jste po úrazu nosu? Rádi byste se zbavili většího bříška, ale cvičení nebo redukční dieta na vás zkrátka neplatí? Chtěli byste mít větší nebo menší prsa a nedostali jste od přírody to, co byste požadovaly? Pak vám může pomoci plastická chirurgie. A které z plastických operací jsou v současné době ty nejčastější?

 

Plastika nosu

Mezi jednu z nejčastějších plastických operací se řadí plastika nosu. Změnit tvar nosu je velké rozhodnutí, pokud jste však po úrazu nebo se vám již od dětství zkrátka nelíbí tvar vašeho nosu, je plastika nosu dobrým řešením. Při plastice nosu však myslete na to, že tato operace může poměrně výrazně změnit výraz obličeje. Plastika nosu vyřeší však křivý, příliš široký, velký nebo úzký či ostrý nos, vaše sebevědomí se zvýší a budete se ve svém těle cítit lépe. Někdy je plastika nosu nutná i ze zdravotního hlediska. Ať už máte k plastice nosu jakýkoliv důvod, můžete se obrátit na renomovanou kliniku, kde vám odborní lékaři provedou konzultaci ohledně vašeho problému a vysvětlí vše co vás ohledně plastiky nosu zajímá.

 

Plastika prsou

Plastická chirurgie Praha se proslavila především plastikou prsou. Ta je totiž tou nejžádanější plastickou operací vůbec. Vaše ňadra lze díky plastické operaci zvětšit, zmenšit, nebo jen vymodelovat. Před každou operací vás jako vždy čeká konzultace, na které s odborným lékařem proberete vaše přání, ale i zdravotní nároky na operaci a dostanete veškeré informace, které s plastikou prsů souvisí. Nejžádanější plastika prsou je zvětšení prsů pomocí silikonových implantátů, můžete však podstoupit i tzv. autoaugmentaci, což je zvětšení prsou pomocí vlastního tuku. Zvětšení prsou pomocí vlastního tuku rády využívají ženy, které mají malá prsa a požadují přirozené zvětšení jen o jednu velikost, ale nechtějí silikonové implantáty.

 

Plastika břicha

Nejde vám shodit bříško po porodu, nebo po přibrání několika kil tvrdou dřinou v posilovně nebo pomocí běhání? Jste zklamaní z vašeho vzhledu a rádi byste s tím už konečně něco udělali? Pak pro vás bude vhodná plastika břicha, díky které získáte štíhlé břicho a pocit, že se sami sobě zase líbíte. Plastika břicha probíhá tak, že se odstraní přebytečný tuk i kůže z vašeho bříška. Vyřeší tedy problémy s povislým a nehezkým bříškem jednou pro vždy! Díky plastické operaci břicha si můžete dovolit oblečení, které jste doteď nemohli nosit a konečně se budete těšit do plavek.

Díky plastickým operacím můžeme náš vzhled změnit a ubrat si i několik let. Vždy si však dobře promyslete, zda jste stoprocentně rozhodnuti zákrok podstoupit, a pokud se rozhodnete, vyberte si zkušené lékaře a renomované pracoviště.