Vtipné dárky k narozeninám
4 mins read

Vtipné dárky k narozeninám

Narozeniny jsou důležitou oslavou v životě každého člověka. Nejen, že nám připomínají, že už jsme zase o rok starší, chytřejší a zkušenější, ale také je to den, který se točí jen a jen kolem nás. Pokud však nejste v roli oslavence, čeká vás úkol mnohem náročnější, než jen pít, mít výsadu sníst největší kus dortu a beztrestně se opít. A to vybrat vhodný dárek, který ukáže, jak moc nám na obdarovávaném záleží. Nechte se inspirovat na ty nejlepší, nejvtipnější a nejoriginálnější dárky.

 

Věk je jen číslo

Všichni jistě znáte nejrůznější předměty, na kterých se tyčí věk oslavence (někdy i takový, který si oslavenec nerad připomíná). Může se jednat o hrnky, sklenice, zástěry, toaletní papír, pokladničky, vtipná přání k narozeninám nebo třeba manuály, jak přežít zmíněný věk. Tyto dárky jsou evergreenem všech narozeninových oslav a jejich koupí nikdy nešlápnete vedle.

prani-oslavenkyne.jpg

 Konzumovatelné hobby

Jídla není nikdy dost a zvláště toho sladkého. Ovšem bonboniery jsou klišé, mnohem je lepší je dát něco, co lépe vyjadřuje oslavencovy zájmy. Přestavte si, jak potěšíte kutila čokoládovým nářadím, IT technika čokoládovým notebookem, kadeřnici čokoládovým fénem a hřebínky nebo nadšeného sportovce čokoládovým golfem, teniskou či celým tenisem. Jedlý koníček je zejména ideálním dárkem pro muže.

 

Tričko či prádlo s legračním nápisem

Kdo by nechtěl vtipné tričko s nápisem, který je jak šitý na míru? Takhle se může celé okolí dozvědět, že obdarovaný je vášnivý rybář, který dokáže chytit jen vlka, že je zasloužilý pivař, který se v pohodě cítí jenom v hospodě nebo zapálený motorkář, který se radši vybourá, než aby šel do práce. Vtipné oblečení je vhodným dárkem i pro ženy, jestliže však mají smysl pro humor.  Protože pokud ne,  koupit tričko s nápisem „krása není všechno“, by se vám mohlo šeredně vymstít.

 

Alkohol je vždy dobrý dar

Oslava narozenin se bez alkoholu neobejde. Tedy pouze v případě, že oslavenci již bylo 18let. Pokud ne, většinou ho v pití zastoupí ostatní rodinní příslušníci, kteří jsou zletilí. Jestliže je však oslavenec již dospělý, alkoholový dárek je vždy správná volba. Dárkem může být samotný alkohol nebo jeho různé nezbytné doplňky – jako jsou placatky, panáky, korbely, sklenice s vtipnými nápisy, sklenice s poprsím, otvíráky na pivo i víno nebo třeba alkoholová společenská hra.

 

Jemná erotika (nekupujte babičce, tchánovi ani manželce šéfa)

Posledním a lehce ošemetným tipem je dárek s erotickým podtextem. Takové předměty je nejlépe kupovat svému protějšku, protože u jiných lidí by mohl vyvolat možná odlišnou reakci, než byste očekávali. Pokud se rozhodnete zabrousit do této kategorie, skvělou volbou může být erotická hra, polštář ve tvaru poprsí nebo čokoládová barva na tělo.