Vybíráme vhodné spodní prádlo pro plnější tvary
2 mins read

Vybíráme vhodné spodní prádlo pro plnější tvary

Ne každá žena je „kost a kůže“, a to je jedině dobře. Vždyť i muži sami přiznávají, že mají radši ženy, které je možné „za něco chytnout“. Pravda je, že ženy plnější tvarů si na sebe nemohou obléknout cokoliv. Nad výběrem oblečení je třeba přemýšlet. Vše začíná právě u spodního prádla – jak vypadá to ideální? My to víme! Na co si musíte dát pozor

Pokud máte nějaké to kilo navíc, je třeba výběru spodního prádla věnovat velkou pozornost. První a zásadní pravidlo zní: nesnažte se skrývat vaši velikost! Mnoho žen dělá tu obrovskou chybu, že se snaží „narvat“ do prádla třeba i o dvě velikosti menší. Tím docílíte jen jediného – spodní prádlo se bude zařezávat a vytvoří nevzhledné důlky a hrboly, takže budete vypadat hrozně. Na volbě velikosti záleží! Pořádně se tedy změřte a nedělejte si hlavu s z toho, že máte o nějaký ten centimetr navíc. I s nimi můžete být neodolatelná.

Na stahovací prádlo pozor

Jestliže chcete opticky zeštíhlit, je vhodné zvolit stahovací prádlo. Jsou to především kalhotky s vyšším pasem, které pomohou vaše bříško vytvarovat. Díky tomu si můžete dovolit nosit i upnutější oblečení. Dejte si ale pozor – pokud plánujete na noc pánskou společnost, muže tímto prádlem nemile překvapíte.

Tip – super stahovací efekt mají Kalhotky Mitex Ela, zpevní bříško i zadeček.

Podprsenka může být zrádná

Máte-li větší prsa, věnujte se výběru podprsenky! Důležité je, aby košíčky na prsou dokonale seděly a nikde netlačily. Nebojte se toho, že podprsenka vypadá robustněji. Pozor si dejte také na obvod – nic vás nesmí tlačit. Naším tipem pro vás je podprsenka Gorsenia K175 Olivia s jemným povrchem, která je zdobená výšivkou a zirkony. Pokud máte opravdu bujné poprsí, může pro vás ideální volbou být podprsenka Gaia 467M Alba Maxi, která obvod z pružného elastického tylu.

Tyto kousky a další krásné spodní prádlo pro plnoštíhlé můžete výhodně koupit na www.leontyna.cz