Vzhůru do boje proti vráskám

0

Léto často odhalí naše nedostatky v mnoha oblastech. Otevřené botky ukážou světu, s jakou pozorností se věnujeme péči o chodidla a pedikúru, víkendy na koupalištích něco málo vypoví o způsobu trávení volného času (dáváme přednost polehávání či posedávání, nebo spíše sportujeme?) a dny bez make-upu zase, jak jsme na tom s péčí o pleť. Ve dnech parna jen málokterá z nás svůj pleť zatíží vrstvou dekorativní kosmetiky. Pokožka by měla dýchat a v létě obzvláště. Navíc ne každý make-up vydrží případné pocení či plávání.

Abychom byly krásné i bez nánosu make-upu, dodržujme některé základní návyky – odličování každý večer, použití kosmetiky vhodné pro váš typ pleti, pravidelné hloubkové čištění, dostatečný pitný režim a celkově zdravá životospráva se správně složeným jídelníčkem a pravidelným spánkem.

Orava_MP690_masazny pristroj na oci

Doslova noční můrou jsou pro mnohé z nás vrásky kolem očí. Tyto vějířky, které se postupně prohlubují, nám dokážou přidat i několik let navíc. Pokud jste již jejich náznak zaznamenala i vy, nemusíte se s jejich přítomností smířit. Ba naopak – začněte bojovat a nepříjemné viditelné známky stárnutí nebudou mít šanci. Vaším spojencem se stane masážní přístroj Orava MP-690, který s nimi zatočí. Definitivně a přitom zlehka. Stačí ho pouze přiložit na inkriminované zóny, příjemná vibrační masáž prokrví unavenou pokožku v okolí očí, zredukuje mimické vrásky, poradí si i s opuchlýma očima. Přístroj je velice praktický, a to nejen díky své nízké hmotnosti, ale i ergonomickému tvaru. Snadno se vejde do kabelky, pohodlně ho přibalíte i na cesty – budete ho mít zkrátka po ruce kdekoli a kdykoli, kdy bude třeba. Praktický kryt navíc zabrání, aby se masážní hlavice znečistila či poškrábala. Pusťte se do boje s časem!

Tento pomocník může být váš už za 239 Kč v e-shopu

www.orava.eu