Zatočte s nudou na cestách díky sledování filmů!
2 min. čtení

Zatočte s nudou na cestách díky sledování filmů!

Zabudované obrazovky v sedačkách začínají být v moderních autobusových či vlakových spojích standardem, ne vždy vám však jejich nabídka bude vyhovovat. A dívat se během své dovolené už potřetí na ten samý film může být docela otravné.

Nenechte se vyvést z míry a užívejte si sbírku svých oblíbených pohádek, filmů nebo třeba dokumentů kdykoliv jen chcete, a to beze strachu z pohybujícího se dopravního prostředku. Otřesy na silnici nebo vlakové koleji vás totiž už nerozhážou, stačí si vybrat přenosný DVD přehrávač vybavený speciálním antišokovým systémem. Dejte sbohem zasekávání a nespokojenosti (nejenom) dětí!

 

Originální DVD, vypálené chuťovky nebo dokonce flash disk?

Nic z toho není problém, šikovný přenosný DVD přehrávač PD-320A z produktového portfolia značky Orava si s tím vším bez problémů poradí. Byl navržen se dvěma monitory, libovolně připevnitelnými k sedadlům za pomoci dodávaných popruhů. Je ideální pro cestování ve více lidech, kdy se nikdo nebude muset tlačit do nepohodlné pozice jen proto, aby mu neunikla nejzajímavější pasáž z filmu.

Těšit se můžete i na špičkový zvukový doprovod zajištěný 10bitovým D/A převodníkem skrze zabudované reproduktory. A samozřejmě nechybí ani možnost připojení vlastních sluchátek. Z dalších vlastností DVD přehrávače PD-320A Orava lze rozhodně ještě vypíchnout.

* množství podporovaných formátů DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW/, MP3, VCD, CD, CD-R, CD-RW, DivX, JPEG

* rozhraní pro USB, AV konektor a 2x sluchátka

* akumulátor pro přibližně dvouhodinové přehrávání filmů bez omezení

* dálkové ovládání pro pohodlnější sledování obrazovky

* možnost klasického napájení ze sítě i nabíjení přímo v automobilu

A pokud vám přece jenom dojdou nápady nebo přehrávaný materiál, můžete díky zabudovanému DVB-T tuneru a televizní anténě naladit libovolné digitální vysílání v rámci celé ČR. Nechte se unést možnostmi a dejte nudě při cestování jednou provždy sbohem!