Zavazování dětských tkaniček nikdy nebylo snazší
3 min. čtení

Zavazování dětských tkaniček nikdy nebylo snazší

Odrostly vaše děti botičkám na suché zipy a začínáte se zavazováním tkaniček? Z vlastní zkušenosti víme, že proces výuky u každého dítěte probíhá jiným způsobem a jinak dlouho. Pokud už dítka chodí do školky, měla by si umět zavázat tkaničky sama. Nejlépe se samozřejmě tkaničky zavazují vsedě na židličce. Jak to však udělat, když máte v předsíni našlapáno a nechcete, aby se dítě ušpinilo sezením na zemi?

 

Pohodlná stolička kombinovaná s botníkem

Ideální je posadit dítě na jeho stoličku, ze které pohodlně dosáhne na boty, a vy si trpělivě můžete sednout k němu. Pohodlná stolička v předsíni mnohdy schází. Nabízí se možnost pohodlné sedačky, která je umístěna na botníku. Abyste nemuseli prosit šikovného tatínka, aby vám takový praktický sedák sestrojil, přišli výrobci nábytku s inovativním nápadem, jakým je sedací botník. Účelný sedací taburet využijí nejen děti, ale i znavení rodiče nebo starší osoby.

 

Sedací botníky pro početné rodiny

Sedací botníky se vyrábějí ve více variantách tak, aby se pohodlně vešly do jakékoliv předsíně. Pro rodiny s více dětmi jsou vhodné botníky se dvěma sedáky a prostornými policemi. Děti si tak mohou sednout vedle sebe, aniž by se při obouvání hádaly a přetahovaly o první místo. Díky tomu, že jsou sedáky zhotovovány z neprodyšné koženky, se nemusejí rodiče obávat rychlého zničení politím šťávou či umazáním nečistotami. Snadné očištění vlhkým hadříkem okamžitě odvrátí následky nehody, která by u potahů z textilu nebo kůže napáchala větší škody.

 

Kvalitní provedení pro náročnější spotřebitele

Neobávejte se toho, že jsou botníky vyrobeny z nevkusných plastikových materiálů. Ačkoliv tyto nábytkové soustavy do předsíně spadají do přijatelné cenové kategorie, jejich provedení lze zařadit do luxusní třídy. Sedací botník tak ocení nejen rodiny s dětmi, ale i náročnější spotřebitelé, již si zařizují domácnost estetickými kousky v perfektním provedení a s dlouhou životností. Žádný jednorázový nábytek, nýbrž artefakty prvotřídní kvality, které přežijí náročné období od dětského dospívání až po dospělost.