Zubařská péče v moderním kabátku
2 min. čtení

Zubařská péče v moderním kabátku

Bydlíte v Praze, nebo blízko Prahy a hledáte kvalitní stomatologii Praha? Navštivte naši specializovanou stomatologickou kliniku Praha a nechejte si ošetřit svůj chrup profesionálně, nejmodernějšími přístroji a zcela bezbolestně.  Nacházíme se v samém centru Prahy, v Železné ulici, což je jen pár metrů od Staroměstského náměstí. Pyšníme se nejen moderní, kompletně zařízenou ordinací, ale také zkušenými a kvalifikovanými zubaři. Spokojenost našich pacientů je pro nás na prvním místě, proto jsme ochotni přizpůsobit vám i ordinační hodiny, kdy můžete zubní ordinaci Praha navštívit v týdnu až do 21 hodin a o víkendu záleží na domluvě s vašim ošetřujícím lékařem.

 

Bezbolestné ošetření

Ortodoncie Praha a dentální hygiena Praha pečuje o váš zářivý úsměv a dělá maximum proto, aby ošetření bylo zcela bezbolestné, čemuž napomáhá lokální anestezie. Naše zubní klinika Praha je vybavena moderními digitálními rentgenovými přístroji, které výrazně redukují radiační dávku. Díky intraorální kameře jsme schopni zkontrolovat i jinak neviditelná místa v ústní dutině. Přesvědčte se sami a uvidíte, že se už nikdy nebudete muset bát zubaře. V průběhu ošetření lékař aktivně komunikuje s pacientem, konzultuje s ním daný problém a snaží se objasnit všechny okolnosti ohledně zákroku a tím výrazně kladně ovlivňuje každého našeho klienta.

 

Naše péče – vaše spokojenost

Zubař Praha nabízí zubní implantáty Praha a kompletní stomatologickou péči, zaměřenou především na estetickou stomatologii. Veškeré detaily protetických prací, jako jsou fasety, korunky, nebo například můstky lze zhotovit dle přání pacienta v zubní laboratoři, nacházející se jen pár metrů od naší stomatologie Praha. Bezbolestné a profesionální ošetření je na naší stomatologické klinice Praha samozřejmostí, stejně jako ochotný a vstřícný personál. Na našem pracovišti se zaměřujeme na záchovnou stomatologii Praha, dětskou stomatologii, paradontologii, protetiku, implantologii, ortodoncii Praha, stomatochirurgii a dentální hygienu Praha. Neváhejte a navštivte nás!