3 největší prohřešky proti krásné pleti bez vrásek
3 mins read

3 největší prohřešky proti krásné pleti bez vrásek

Stárnutí k životu patří. Smířit se však s tím, že naše tělo a tvář už nevypadají tak svěže a pevně jako ve dvaceti, není nic jednoduchého. Obzvlášť pokud se dopouštíme celé řady prohřešků, díky nimž naše pleť nevypadá zrovna v nejlepší kondici. Jaké chyby nejčastěji děláme?

 

Zdravá životospráva vám nic neříká

Každému z nás byly do vínku dány jisté geny, které neovlivníme. Stále však zůstává dost věcí, které změnit můžeme a které se podílejí na stárnutí v daleko větší míře. Základ všeho představuje zdravý životní styl. Kvalitní spánek, dostatečný pitný režim, zdravá strava bohatá na ovoce a zeleninu – to všechno jsou faktory, které významně určují, jakou rychlostí bude naše pleť stárnout. Odeberte se proto na kutě co nejdříve, netrapte svou pokožku žízní a postarejte se o to, aby měla všechny živiny, které potřebuje. A brzy uvidíte, jak se vám za takovou péči odvděčí.

 

Kosmetické výrobky považujete za zbytečnost

Krémy bez ochranného faktoru, nepravidelné čištění pokožky nebo nedokonalé odlíčení – právě tyto prohřešky mohou za to, že vaší pleti k dokonalosti hodně chybí. Správná péče totiž hraje klíčovou roli. Na trhu najdeme nespočet produktů, které slibují doslova zázračné účinky. Ne vždy je však výsledný efekt opravdu takový, jaký nám reklamy tvrdí. Rozhodně se však nedá říct, že by kosmetika byla k ničemu. Vyberete-li si opravdu kvalitní výrobky s ohledem na váš věk, typ pleti i její aktuální stav, a budete je pravidelně používat, můžete stárnutí pokožky výrazně oddálit.

 

Jste proti vylepšovacím zákrokům

Zpomalit a zmírnit stárnutí pleti dnes lze pomocí estetické medicíny. Ta nabízí řadu omlazujících metod neinvazivního charakteru, tedy bez řezání a bez skalpelu. Doslova zázraky dovede injekčně aplikovaná kyselina hyaluronová, která vyhladí pokožku, postará se o její hydrataci a pružnost. Vzhled zlepší také chemický peeling, který podpoří růst nové kůže a stimuluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken. Vypadat mladší můžete i díky liftingu bez skalpelu, který se provádí pomocí přístroje HIFU FINESSE.

Ultrazvukový paprsek se dostane hluboko do spodních vrstev pokožky, změní strukturu tkáně a zpevní ji zevnitř. Tak nebojte se drobných vylepšení – prospějete tak své pleti i sebevědomí!