8 nápadů na vtipné dárky, kterými potěšíte
4 mins read

8 nápadů na vtipné dárky, kterými potěšíte

Přemýšlíte nad tím, jak vybrat vhodný dárek, který nejen potěší, ale také rozesměje? Výběr dárku rozhodně nemusí být nic těžkého, nechte si poradit, jak vybírat dárek pro muže a jak vybírat dárek pro ženy. Udělejte dárkem radost a překvapte své blízké hlavně originalitou a nápadem.

1) Při výběru dárku se zamyslete nad tím, pro koho dárek je. Jaké má dotyčný koníčky, jaké je jeho zaměstnání a zda má nějakou velkou zálibu, které se věnuje ve volném čase nejvíc. Podle toho vybírejte i dárek. Můžete tak pořídit vtipné trička, praktickou věc do domácnosti nebo třeba osobitý dárek, který vyberete s láskou.

2) Pokud vybíráte dárek pro muže, tak myslete na to, jestli je muž kutil, je praktický nebo má raději vtipné dárky, které jej pobaví. Můžete tak vybrat vtipné hry nebo hračky do kanceláře, pobavit erotickým dárkem nebo překvapit něčím vyrobeným. Co se týče dárku pro ženu, tak jednoznačně vedou šperky, například náramek z polodrahokamu, klidně ve vtipném balení se vzkazem.

3) Oblíbené jsou například dedoles bestsellery, které nezklamou. Nebojte se inspirovat dárky, které se líbily již mnohým a jsou stále často vyhledávané. Mezi takové hity, které vždy udělají radost, patří například originální a vtipné legíny pro ženy, metalová trička pro muže nebo vtipná dětská body.

4) I když si myslíte, že oblečení nemůže udělat radost, tak se nenechte mýlit. Oblečení o vás vypoví více, než si myslíte a kvalitním a originálním kouskem potěšíte každého. Vyberte takové oblečení, které bude sedět a bude opravdu jiné než nudné kousky bez potisku, které nosí každý. Inspirovat se můžete například 3D tričky s vaším oblíbeným motivem.

5) Tím, že zvolíte tričko s originálním potiskem nebo třeba vtipné a veselé ponožky, tak obdarovaného pobavíte a navíc mu dáte možnost, aby i on sám pobavil okolí. Sami se zamyslete nad tím, jak vnímáte člověka v takovém oblečení. Je vám hned milejší, sympatičtější a nemáte problém dát se s ním do řeči.

6) Veselé ponožky nebo ponožka každá jiná můžete vidět nejen u veselých a milých lidí, kteří například pracují s dětmi nebo jen mají rádi zábavu a recesi. Velmi oblíbené jsou i u podnikatelů a těch, kteří chodí v obleku. Proč tento styl nenarušit něčím, co opravdu zaujme, pobaví a ukáže, že má dotyčný smysl pro humor.

7) Skvělým dárkem jsou také trička se zvířecími motivy. Vybrat tak můžete tričko s kočkou, tričko s vlkem nebo třeba mikinu s vlkem. Tento druh oblečení je unisex a můžou ho nosit ženy, muži, ale také děti. Zajímejte se také o symboliku zvířat a budete překvapeni, jak se v daném oblečení cítíte dobře.

8) Nebojte se, že byste originálním dárkem nepobavili. Velkou výhodou takového dárku je, že s vhodnou kombinací dalšího oblečení může být i elegantní a velmi slušivý. Vyzkoušet můžete kombinaci více stylů a třeba inspirujte i ostatní.

Ať už vybíráte jakýkoliv dárek, myslete na to, aby dotyčného potěšil a ukázal mu, že jej znáte, záleží vám na něm.