Chtěla jsem koberce vyhodit, ale nakonec se podařilo je krásně vyčistit
5 mins read

Chtěla jsem koberce vyhodit, ale nakonec se podařilo je krásně vyčistit

Pro svého strýce jsem hledala úklidovou firmu, která by vyčistila koberce v jeho bytě.  Už dlouhou dobu žije sám a protože má dva psy a kouří, tak byly jeho koberce ve velmi špatném stavu. Akorát tak na vyhození. To jsme mu s přítelem také radili, když jsme viděli, jak jsou koberce flekaté, páchnou a mají škaredou barvu. Strýc je ale sběratel a navíc šetrný, takže z bytu nevyhodí nic a spíš naopak, věci schraňuje a ničeho se nehodlá vzdát.

Jediným možným krokem bylo tedy najít firmu, která mu bude schopná koberce vyčistit. Sama jsem hledala na internetu a prošla všechny možné stránky o čištění koberců a o úklidových firmách, které nabízely extrakční čištění. Nepřišlo mi to nijak špatné, až jsem začala o tomto druhu čištění číst příspěvky lidí, kteří s ním nebyli spokojení, takže jsem se snažila najít jiný způsob.

Na stránkách firmy A SERVIS LIPKA jsem zjistila, že provádí strojové čištění koberců v Praze, takže jsem si něco přečetla i o tomto způsobu čištění a shledala ho mnohem lepším. U A SERVISU jsem si domluvila termín a pracovníci poté přijeli ke strýčkovi.

Musím vám říct, že jsem netušila, jaké měly koberce u strýce původní barvu, ale ta  současná se rozhodně o několik odstínů změnila. Já si všimla nejen toho, že jsou koberce pěkně čisté, ale že i voní a nezapáchají!!! Bylo to pro mě příjemné překvapení, takže můžu čištění koberců od firmy A SERVIS doporučit každému. Navíc pracovníci firmy byli ochotní stěhovat tu spoustu různých věcí, které má strýc v bytě nashromážděné, takže za to mají můj velký obdiv. Já bych je totiž vyházela z balkonu…

Čištění koberců a jiné služby v Praze

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění koberců v Praze, zajišťuje stálým, ale i nárazovým zákazníkům generální čištění koberců. Toto čištění provádíme kvalitně strojní metodou.

Za pomoci kvalitní chemie Bosch RTS a kotoučového stroje zaručíme, že váš koberec bude důkladně vydezinfikován a zbaven nečistot. Kotoučový stroj Ghibli SB43 Comfort Plus díky své váze (50 kg) a průměrem kotouče (43 cm) generálně a souvisle vyčistí váš koberec hluboko ve struktuře. Šampónovací kartáč na kotoučovém stroji vyčistí koberec bez jakéhokoli poškození vláken. Hluboko usazenou špínu kotoučový stroj vyčistí a vykartáčuje na povrch, kde ji za pomoci vysoce výkonného vysavače AS59 důkladně odsajeme a zbavíme vlhkosti.

V současnosti jsme jedna z nejkvalitnějších firem na trhu v oblasti levného hloubkového čištění koberců v Praze. Používáme pouze kvalitní stroje a chemii Bosch RTS. Někdy jsou ale znečištění tak velká, že je možné, že se nám skvrny nepodaří odstranit. A jestliže se to nepodaří nám, tak se to nepodaří žádné jiné firmě.

Large empty living room with huge rug, fireplace and lake view.

Je proto důležité, abyste své koberce nechávali častěji a důkladně čistit. Záleží také na zátěži koberce. V prostorách veřejných, jako jsou knihovny, kluby, atd. doporučujeme častější čištění, než v prostorách soukromých. Předejděte zničení svého koberce a kontaktujte naši společnost A SERVIS.

Naše mezinárodní společnost A SERVIS strojovou metodou čistí také podlahy. Většinou provádíme čištění podlah v Praze po stavebních pracích.

Mytí oken v Praze je další z našich činností, které provádíme metodou suchého leštění. Díky této metodě předejdeme tomu, že ani po čase nejdou vidět kruhy a tahy od leštění, ale skleněná plocha zůstává déle lesklá. K tomu používáme pouze 100% bavlněnou textilii, bez použití leštidel.

Odstraňování graffiti v Praze je naší velmi častou činností. V hlavním městě je větší možnost poničení majetku vandaly. Pokud není nanesen antigraffitový nátěr, většinou bývá úspěšnost odstranění graffiti 60-90%. Proto nanášíme antigraffitový nátěr tam, kde se majetek nachází na rizikových místech (např. u parků, temných uliček, atd.). Antigraffitový nátěr zajistí, že při odstranění graffiti je náš výsledek 100%.