Čím prozářit dětský pokoj? Vsaďte na tyhle favority!

0

V dětském pokoji by se jeho malí obyvatelé měli cítit za všech okolností dobře a komfortně. A často jim k tomu mohou pomoci i zdánlivé maličkosti. A nezáleží na tom, jestli je seženete v běžné obchodní nabídce nebo vsadíte na výrobu přímo na míru.

 

Dětští hrdinové jako živí

Má vaše dítěte nějakou svoji oblíbenou postavičku s níž by rád trávilo veškerý svůj volný čas? Jedinečné dětské fototapety mu to umožní. A zdaleka se nemusí omezovat jen na animované hrdiny. Díky nim můžete do pokojíčku vnést také.

  • kousek nefalšované přírody
  • tu správnou atmosféru díky sytým barvám
  • nepřehlédnutelnou trvanlivou dekoraci, jíž není není třeba udržovat

Fototapety lez použít kamkoliv – na zeď nad postelí, starý nábytek po babičce, ale i na dveře, takže fototapeta bude tím prvním, co malé návštěvníky v místnosti přivítá.

 

Aby bylo teplo od podlahy

Nedílnou součástí výbavy dětských místností jsou také praktické a hřejivé dětské koberce. Nejenže dětem zajistí kýžené teplo od nohou, ale postarají se také o jejich bezhlučné a bezpečné hraní. Pád na měkkou vypolstrovanou podložku totiž nikdy nebolí tolik jako úder o holou podlahu.

 

Měli byste vědět:

Již dávno byly vyvráceny mýty tvrdící, že koberce se do domácnosti alergiků nehodí. Naopak. Kvalitní koberec dokáže množství prachu poletujícího v ovzduší snížit až o 40%!

 

Bez hluchých koutů jde úklid lépe

Snad každá místnost má svůj nevyužitý roh, v němž se hromadí špína nebo nepořádek. Tomu dokáže účinně předejít dobře vybraný nábytek na míru, který jednoduše vyplní i tu nejmenší škvíru a dodá tak pokoji čisté linie a optickou uhlazenost. Navíc si můžete zvolit počet poliček nebo velikost šuplíků přesně podle svých potřeb a přání. A jakmile zatáhnete velké dveře, je rázem všude uklizeno. Tedy alespoň na první pohled.