Čisté auto
2 mins read

Čisté auto

Nemáte čas jezdit do myčky se špinavým autem? Rozčiluje vás nános prachu na autě? Kolikrát jste si umazali kabát o své špinavé auto? Když nechcete svěřit své auto myčce, ale chcete mít jeho čištění pod kontrolou, pomůže vám tlaková myčka. Stačí chvilka a auto bude zářit čistotou.

Správné mytí auta tlakovou myčkou je rychlé a výsledky jsou zářivé. Jak na to? Nejprve je vhodné odstranit hrubé nečistoty s vysokotlakou pistolí. Přetrvávající nečistoty, zejména zbytky po hmyzu na přední části vozu nebo prach z brzd na ráfcích, je třeba ošetřit speciálním prostředkem. Během doby styku může být zbytek vozidla ponechán, aby reagoval s roztokem detergentu.

Poté je vhodné pro jemné leštění laku použít mycí kartáč. Nakonec je důležité celý vůz tlakovou myčkou opláchnout. Pro tento účel se používá plochá tryska ze vzdálenosti asi 30 cm od povrchu vozu. Kärcher nabízí širokou škálu jedněch z nejkvalitnějších tlakových myček na trhu.

Tlaková myčka Kärcher K 3 Full Control Car zajistí díky pracovnímu nástavci s regulací tlaku a ukazateli na pistoli vždy vhodný tlak pro každý povrch. K bohatému vybavení tlakové myčky K 3 Full Control Car patří vedle pistole s ukazatelem tlaku také 6 m dlouhá vysokotlaká hadice, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti velmi odolným nečistotám a vodní filtr k ochraně čerpadla před nasátými nečistotami. Díky teleskopickému madlu je manipulace s myčkou velmi lehká. Navíc je vybavena opěrnou nohou pro větší stabilitu.

www.karcher.cz Chcete se trochu pobavit a podívat se, jak čistí jiní?

Podívejte se na blog www.svetcisteni.cz