Dámské plavky 2017 – jaké jsou trendy?
2 min. čtení

Dámské plavky 2017 – jaké jsou trendy?

Naivně jste si myslely, že vaše loňské plavky ještě tuhle sezónu zvládnou, ale první teplé dny vás vyvedly z omylu? Chcete do svého šatníku vpustit svěží vítr módních trendů, ale nevíte, odkud začít? Prozkoumali jsme nabídku obchodů za vás a přinášíme vám aktuální přehled!

 

Dvoudílné plavky jsou stále hitem!

Statistiky prodejů ze začátku léta potvrzují, že dvoudílné plavky patří i nadále mezi nejoblíbenější vybavení na pláž nebo do bazénu. Módní diktát není omezen jen na některé střihy, nejvíce však „frčí“ tyto typy:

  • plavky se zavazováním za krkem
  • plavky bez ramínek (bandiny)
  • plavky s push-up efektem
  • tankiny (horní díl tvoří top)

Omezeny nebudete ani výběrem spodního dílu, k mání jsou klasické bokovky, nohavičky, tanga, ale i kalhotky se sukénkou). A pokud chcete být skutečně trendy, vsaďte na romantické volánky. Pozor jen, aby z vás v oblasti boků nebo prsou neudělaly nevzhlednou krabici. A jak je to s barvami? Aktuálně jsou trendy pestré vzory, ale i provedení tón v tónu a výrazné geometrické vzory. Na pomyslný piedestal pak letos míří fialová, jarní světle zelená a romantická růžová.

Jednodílné plavky? Ano, ale…

Ne všechny postavy si mohou dovolit velkoryse střižené dvoudílné bikiny, to však neznamená, že se nemohou svézt na aktuální módní vlně. Pokud nedáte dopustit na jednodílné plavky, vsaďte pro letošek na monokiny s rafinovanými průstřihy. Můžete tak zároveň přilákat pozornost k těm nejkrásnějším partiím svého těla a ty ostatní milosrdně odsunout do pozadí.

Vsaďte na ty správné vzory

Pánské i dámské plavky si letos libují zejména v nevšedních kombinacích barev, proužcích, puntících a geometrických tvarech. Chybu neuděláte ani s květinovými vzory nebo kovovými ozdobami. Nenechte se omezovat úzce zaměřeným sortimentem kamenných obchodů a dopřejte si bohatý výběr barev, vzorů a tvarů na internetu. Objevte žhavé trendy za příjemné ceny v e-shopu Moda-pradlo.cz!