Co s malým neposedou?
3 mins read

Co s malým neposedou?

Být v klidu je pro děti nepřirozené. Jsou všude a v neustálém pohybu. Jenže co s tím, když o víkendu po obědě zíváte a rádi byste si na chvilku zavřeli oči a vaše dítko je plné sil? Vyzkoušejte některou z houpacích sítí, vaků nebo závěsných křesel La Siesta, ve které se vy i vaše děti zhoupnete do pohody. Houpání posiluje svaly, rozvíjí motoriku a zvyšuje inteligenci. Potvrzují to i vědecké studie a pediatři.

Houpací sítě pro děti

Pozitivní účinky houpání na fyzický vývoj dětí oceňují i lékaři a odborníci ze Spolkové společnosti pro podporu pohybu a tělesné kondice (BAG). Společně s nimi výrobce houpacích sítí La Siesta připravil kolekci sítí a sedaček, které nenuceně podporují pohybové aktivity dětí. Houpání totiž poskytuje důležité stimuly pro rozvoj mozku. Vytvářejí a upevňují se při něm nová neuronová spojení, která zvyšují funkčnost mozkové kůry, a tím i přirozenou inteligenci dětí. Houpání je příjemná a uklidňující věc, tak proč si houpací síť nebo závěsné houpací křeslo nepořídit domů?

Hodí se hamaka nebo závěsné houpací křeslo i do bytu?

Na to je jednoduchá odpověď – hodí. Pokud nemáte dost místa na velkou síť, můžete si pořídit houpací závěsné křeslo a dětem do pokoje houpací vak. Na zahradu se pak skvěle hodí houpací sítě a křesla z odolné látky HamacTex, která rychle uschne a je velmi odolná. V interiéru naopak oceníte sítě z měkké a pohodlné bavlny.

Houpací sítě La Siesta – porostou s vašimi dětmi

Houpací sítě La Siesta mají oproti levnějším modelům, které koupíte ve sportovním obchodě nebo supermarketu, obrovskou výhodu – jsou téměř nezničitelné a tak rostou s dětmi:

„Chodí se k nám houpat děti ze širokého okolí, od miminek po pětileté děti a všichni si to pochvalují, navíc se do vaku vejdu i já (168 cm, 65 kg), takže ho děti užijí dost dlouhou dobu.“ recenze vaku JOKI.

„Můj syn měří přes metr osmdesát a pořád miluje houpání v síti, čte si v ní a telefonuje s kamarády. Hamaka je vážně odolná a neuvěřitelně pohodlná.“ recenze na závěsné houpací křeslo La Siesta Caribeňa

Pokud přemýšlíte o koupi houpací sítě, nešetřete. Investice do kvalitní hamaky nebo závěsného křesla se vám vyplatí. Hamaka vás bude provázet dlouhá léta, a jakmile ji děti vyzkoušejí, stane se nepostradatelnou součástí vašeho domova.  Potřebujete-li poradit s výběrem, obraťte se na La Siesta, najdou pro vás to nejlepší řešení.