Dětský nábytek do pohádkového pokoje
2 mins read

Dětský nábytek do pohádkového pokoje

Každý dětský pokoj představuje útočiště a zázemí pro naše nejmenší. Jde o pohádkový svět, kam mají rodiče velmi omezený přístup, tedy ve smyslu nahlédnutí pod pokličku jejich tajemství. Aby se děti v těchto prostorech cítily dobře, je zapotřebí jim zakoupit vhodný dětský nábytek, který jim umožní snadnější užívání jejich pokoje a zároveň v nich vzbudí zájem o aktivitu. Jedním z takových produktů je dětský stůl se židlemi od společnosti Kidkraft, která je uznávaná po celém světě svou kvalitou a designovým provedením jednotlivých výrobků. Pojďte se i vy podívat na dětský stůl s praktickým úložným boxem.

Dětský stůl se židlemi a úložným boxem

Dětský stůl s úložnými boxy se hodí jak pro tradiční domácí užívání pro mimoškolní aktivity, tak i pro předškolní nebo školní sepisování domácích úkolů. Společnost Kidkraft nezapomněla ani na praktické úložné boxy po stranách stolu, kam si děti mohou odkládat důležité písemnosti nebo pomůcky.

K elegantnímu stolu jsou navíc k dispozici dvě dřevěné židle ve tvaru hvězdy. Stůl navíc disponuje čtyřmi úložnými boxy, které jsou manuálně vytahovatelné a lze je vysouvat z obou stran stolu. Stůl je vytvořen z kvalitního dřeva, MDF a plastu. Jedná se o velice odolný a robustní materiál, který odolá i vyšším nárokům na mechanické zatížení.

Postavíte snadno a sami

Dětský stůl se židlemi je dodáván v rozloženém stavu s podrobným montážním návodem, podle kterého celý výrobek velmi snadno sestavíte. Rozměr stolu je 52 x 77 x 57 a židle 51 x 31 x 20 s výškou sedáku 28 cm.

Židle unese dítě o váze do 18 kg. Dětský stůl je dodáván po celé České republice s dopravou zdarma. Objednejte i vy vašim dětem praktický stůl a to ať už se nacházejí v předškolním nebo školním věku.

Pokud vás zajímají i další informace o dětském stolu, navštivte internetové stránky prodejce na adrese http://www.bafshop.cz/.