Dovolená s malými dětmi? Co byste řekly pobytu na statku?
3 min. čtení

Dovolená s malými dětmi? Co byste řekly pobytu na statku?

Hledáte ideální místo, kde strávit dovolenou s malými dětmi? Už nemusíte. S otevřenou náručí v pravém slova smyslu na vás i vaše ratolesti čekají na statku Bernard na Karlovarsku!
Zapomeňte ale na nějaké povalování u rybníka. Co takhle letošní dovolenou strávit trochu aktivněji? A přitom se lecčemu naučit. Třeba nějakému tomu řemeslu. Co takhle zkrátka all inclusive dovolenou v nějakém přímořském letovisku vyměnit za klidný a pohodový rodinný pobyt v Čechách?

 

Tak trochu neobyčejný statek

Statek Bernard (www.statek-bernard.cz) rozhodně není obyčejným statkem, na kterém se chovají nějaká ta prasátka a drůbež. Na tomto statku se pohodlně ubytujete, dobře najíte, uspořádáte firemní akci, svatbu i školní exkurzi. A pozor, statek pořádá i jedinečné řemeslné kurzy! Jedná se tak o veskrze multifunkční místo, které vyslyší přání téměř všech návštěvníků. Včetně těch nejmenších.

 

Pobyt s řemeslem

Pobytové balíčky pro rodiny s dětmi zahrnují jedinečný rodinný pobyt s řemeslem, během kterého se mohou naučit vyrábět svíčky, keramiku, výrobky ze dřeva, nebo navrhnout a ušít vlastní oblečení. Připravené pro vás ovšem jsou i včelařské kurzy, na kterých se zase naučí vyrábět med. Nemyslíte si, že to je pro děti mnohem lepší zábava než vysedávání u počítače?

 

Bowling, nebo projížďka v limuzíně?

Pozadu ale nemusí zůstat ani rodiče. Ti se ke svým ratolestem mohou přidat, nebo je nechat pod dohledem odborného personálu a věnovat se jiným aktivitám. Co byste řekli třeba večernímu bowlingu v tamním zámečku? Projížďce Karlovými Vary ve stylové limuzíně? Či dáte přednost masáži od profesionálního maséra přímo u vás na pokoji? Upéct si však budete moci i vlastní chlebové placky.

 

Hurá na výlet!

A co s dětmi po skončení jejich kurzu? Vezměte je na výlet! Třeba na středověký hrad Loket. Za bližší seznámení rozhodně stojí tajemství svatého Maura na nedalekém bečovském zámku. Spoustu zajímavých aktivit samozřejmě nabízejí samotné Karlovy Vary.

 

Dejte dovolené v Čechách šanci!

Tak neváhejte. Dovolená v Čechách mnohdy předčí očekávání a i dovolenou v zahraničí. Musíte jí ale dát šanci. Vsaďte se, že budete spokojení!