Filmy na DVD pro malé i velké
2 min. čtení

Filmy na DVD pro malé i velké

Ne vždy se jarní prázdniny vydaří podle vašich představ. Když je sníh nebo mráz, je o zábavu postaráno. Někdy je ale bláto, deštivo a sychravo, že psa by ven nevyhnal. Co si potom počít doma s rozvernými dětmi? Nezoufejte, máme pro vás tip! Zabrouzdejte do internetového obchodu FilmnaDVD.cz. Co tu najdete zajímavého? Samotný název už napovídá, že půjde zřejmě o prodej filmů. Internetový obchod FilmnaDVD.cz se zaměřuje na prodej filmů na DVD i Blu-ray pro dospělé i děti. Vybere si zde skutečně každý díky širokému sortimentu, rychlému dodání a nízkým cenám.

1397462992_cOh38

Můžete vybírat z velkého množství žánrů a titulů, na které si jen vzpomenete. A co se dětí týče je o ně na Filmnadvd.cz dobře postaráno. Široká paleta kreslených filmů na DVD a pohádek zaručuje, že s prázdnou neodejdete. Zaměříme-li se na animované pohádky pro nejmenší, jednou z nejoblíbenějších pohádkových postaviček je dozajista Krteček. Jeho první dobrodružství se datuje do roku 1957 a pochází z dílny výtvarníka Zdeňka Milera. Jde o příběh Jak Krtek ke kalhotkám přišel. Od té doby vzniklo velké množství dalších příběhů. V současné době v tvorbě Zdeňka Milera pokračuje jeho dcera, takže se můžete těšit v budoucnu na další příhody. Krteček podniká se svými přáteli cesty do různých krajin, poznává spoustu nových lidí i zvířátek a zažívá občas i pěkně perné chvilky. Pohádky s Krtečkem najdete také v internetovém obchodu FilmnaDVD.cz. Krtek vaše děti spolehlivě zabaví.

1457435388_7CMg_

Pro děti už tedy máte vybráno, ale co vy? Jaké filmy zajímají vás? Máte raději akční filmy na DVD, komedie, válečné filmy nebo snad cestopisy? Potom si určitě na FilmnaDVD.cz vyberete i vy. Zavítejte do elektronického obchodu Filmnadvd.cz a nakupujte DVD filmy za výhodné ceny z pohodlí vašeho domova. Neváhejte a doplňte vaši filmotéku o nové kousky i vy.