Nečekaný dárek? Co takhle dětské hřiště?

0

Překvapení není nikdy dost. Tak proč tedy nevyhovět bláznivým dětským přáním? Napsaly si vaše děti na Vánoce o zahradní hřiště nebo o něm alespoň vytrvale mluví? Pak toho využijte a nadělte si zahradní hřiště kdykoliv.

Ne, nejsme nenapravitelní optimisté a víme, že celé hřiště se pod stromeček zkrátka nevejde. Ale dobře zabalená plastová skluzavka s fotografií celého zamýšleného komplexu už by tu správnou radost udělat mohla, nemyslíte? Samostatně ji můžete zakoupit v e-shopu Vladeko.cz a následně si k ní poskládat rovnou celé hřiště. Na výběr máte z široké řady prvků a doplňků, které vám umožní přizpůsobit celý prostor dispozicím zahrady stejně jako přáním a potřebám dětí. Výsledkem bude zahrada přívětivá k dětem.

detska-hriste

Kvalita, bezpečnost a estetika v jednom

Právě dětská hřiště jsou nejčastějším zdrojem úrazů, ale díky kvalitně provedeným odolným prvkům lze riziko nikým neřízené dětské zábavy omezit na skutečné minimum. Dětská hřiště Vladeko jsou určena pro použití ve veřejných prostorech i na soukromých pozemcích a odpovídají plně platné normě ČSN EN 71.

Pořízení takového hřiště není vůbec drahé a při správné údržbě bude sloužit po mnoho let vašim dětem i jejich kamarádům. Získají tak bezpečné a příjemné místo na zahradě, na kterém si mohou tvořivě a zábavně hrát a to vše pod vaším pečlivým dohledem. Už žádné obavy z injekčních stříkaček nebo infikovaného písku.

12779-detsky-domek-peter-pan

Dětská hřiště Jungle Gym od Vladeko navíc nabízejí mnoho užitečných nápadů a vychytávek. Pořídit můžete například skluzavku s otvorem pro připojení zahradní hadice nebo nejrůznější gymnastické a sportovní prvky včetně lezeckých stěn a houpaček. Pískoviště pak můžete zabezpečit lehce odnímatelnou sítí proti kočkám Stop Cat, díky kterému bude písek bezpečný i pro nejmenší děti, které vše okolo sebe rády strkají do pusy. Takový pocit bezpečí vám žádné hřiště na veřejném prostranství zkrátka nabídnout nemůže.