Hra Výzvy přírody zve do říše zvířat
2 min. čtení

Hra Výzvy přírody zve do říše zvířat

Edici her Výzvy přírody mnozí hráči znají z loňského roku, kdy vyšly populární série Evropa, Šelmy, Dinosauři, Afrika, Mořský svět a Sopky.  Nyní vycházejí nové série, a sice Psi, Kočky a Koně.

Jedná se o karetní hry s obrázky zvířat a naučnými texty, jež jsou přehledně sestavené tak, aby byly snadno zapamatovatelné.

Psi, kočky a koně

Tato zvířata jistě znáš, ale víš o nich opravdu všechno? Máš přehled o jednotlivých rasách a vlastnostech svých oblíbenců? Je opravdu sousedovic kočka úplně obyčejná micka domácí nebo se jedná o nějakou princeznu mezi kočkami? To všechno a mnoho dalšího zjistíš, když si dobře prostuduješ popisky u jednotlivých karet. Ale čti pozorně! Je potřeba hledat silné stránky zvířete. Až je odhalíš, můžeš začít taktizovat a pokusit se získat karty soupeřů. Nejvíce ceněná je karta s nejsilnější charakteristikou zvířete. Tu musíš mít! Vítězí samozřejmě ten, kdo získá karty ostatních hráčů. Ale vítězi jsou vlastně všichni hráči, protože se v průběhu hry dozvědí spoustu informací o zvířatech a přírodě, které pak mohou použít nejen ve škole, ale i v životě. Na hracích kartách se navíc dozvíš o nejrůznějších divech přírody.

Stejným způsobem se hrají všechny tyto hry. Záleží jen na tobě, ke kterým zvířecím druhům máš větší vztah. Pokud je vás na hru více a patříte mezi pokročilé, můžete si zkusit zahrát i dvě série najednou a užít si přitom spoustu zábavy.

Edukativní karetní hry od firmy Bioviva přináší na náš trh společnost ADC Blackfire Ent. Protože se vlastně jedná o balíčky karet, vejdou se doslova všude, kde je kousek místa, a můžeš si je vzít s sebou třeba na prázdniny, ať už jedeš s rodiči k moři nebo na venkov k babičce. Je to rozhodně lepší volba než nuda.

S touto hrou se ti otevře možnost sdílet s ostatními lásku k životu a přírodě v celé jejich rozmanitosti. To, že jsou karty i jejich obaly vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů, je samozřejmostí.  www.hraj.cz